Ekko momenty v podání Cyagonize

0

Ekko je rozhodně jeden ze zábavných šampionů, který se taky vcelku slušně drží mety. Před pár dny zveřejnil Cyagonize nové video, kde jsou namíchané momenty z jeho streamu při hře s tímto šampiónem.

promo_ekko_reveal_comic_thumb

Cya je hodně šikovný mladík a uvídíte jak vám předvede práci s Ekkem. Kdyby vás zajímalo odkud Ekko pochází a chtěli poodhalit tajemství z jeho života, můžete se taky kouknout na následující video od Riot Games. Spot s názvem Sekundy je opravdu velice povedený. Nemyslíte?

Po tom, co jsme se navnadili, by nebylo špatné si Ekka skusit zahrát. Jednak můžeme získat představu o jeho skillech v představení šampiona od League of Legends. To najdete v následujícím videu.

Můžeme se lehce kouknout i na jeho schopnosti:

[Pasivka] Rezonance Z-pohonuz-drive_resonance

Ekkovy útočné schopnosti a základní útoky nabíjejí na nepřátelích Rezonanci, která vydrží 4 sekundy.

[Q] Časostrojekkoq

Aktivace: Ekko hodí časostroj ve směru kurzoru, udělí magické poškození všem nepřátelům v cestě. Na maximálním dosahu nebo při zásahu nepořítele se časostroj pomálu zastaví, rozloží se a vytvoří pole zpomalení.

Po krátkém zpozdění se časostroj složí a rychle se vrátí zpět k Ekkovi, tím taky udělí další magické poškození všem nepřátelům v cestě.

ekkow[W] Paralelní konvergence

Passivka: Ekkovi základní útoky udělují 5% (+ 1.81% za 100 AP) chybějícího zdraví cíle bonus magického poškození proti cílům se zdravím pod 30% jejich maxima.

Aktivace: Ekko povolá svoji kopii z jiné reality, které položí zařízení do cílové oblasti. Po celkovém zpozdění 3 sekund se zařízení rozloží a vytvoří sféru, která zpomaluje nepřátele o 40%. Nepřátelé neuvidí cílovou oblast sféry dokud nebude 0,5 sekund před vytvořením.

[E] Fázový výpadekkoe

Aktivace: Ekko skočí ve směru zacílené oblasti. Jeho další základní útok během několika sekund získá 300 bonus útočného dosahu a způsobí, že se teleportuje ke svému cíli, a udělí magické poškození.

[R] Chronopauzaekkor

Pasivka: Ekka následuje v času zpožděný hologram jeho samého a následuje jeho cestu 4 sekundy za ním. Hologram ne neaktivní, pokud je schopnost v cooldownu.

Aktivace: Po krátkém zpoždění se Ekko přesune 4 sekundy zpět na pozici svého hologramu, udělí magické poškození okolním nepřátelům v oblasti přesunu a vyléčí se za hodnotu zdraví rovnou pevné hodnotě plus procenta uděleného poškození za poslední 4 sekundy. Během přesunu je Ekko nezranitelný a nezacílitelný.

Zdroj Cyagonize

FACEBOOK: https://www.facebook.com/cyagonize/
TWITCH: https://www.twitch.tv/cyagonize

ekko_3

Ohodnoťte tento článek!