Play-off evropského LCS

0

Play-off letního splitu se blíží, týmy jsou nedočkavé a horlivé předvést co je v nich. Bitva o Evropu je zde a kdo se jí bude účastnit? To jistě víte, nicméně si to pojďme připomenout.

Čtvrtfinále se bude hrát 19. a 20. srpna, semifinále pak 26. a 27. srpna. Zápas o třetí místo a finále letního splitu se budou konat ve Francii v pařížské AccorHotels Arena (https://eu.lolesports.com/en/articles/2017-eu-summer-finals-paris) 2. a 3. září.

Fnatic

Pětinásobní mistři Evropy z týmu Fnatic jsou pravděpodobně největšími favority na zisk evropského skalpu.

G2 Esports

G2 jsou velice ambiciózní a zejména v poslední sezóně ukázali, že se s nimi musí počítat. Budou chtít na mistrovství světa a vrátit SKT T1 vyřazení!

Misfits

Letošní plán Misfits, dostat se na MS, je ještě stále ve hře, řekl bych, že kluci jsou černým koněm soutěže. Nicméně nevyrovnané výkony jim na pověsti nepřidají.

H2K

Nevyrovnané výkony a hlavně problémy v zápasech, kdy opravdu o něco jde, to je tým H2K. Doufejmě, že letos to bude lepší.

Unicorns of Love

Rok 2017 byl pro Unicorns of Love tou nejlepší sezónou všech dob. Doufejme, že se jim letos poprvé povede postoupit na mistrovství světa. Byla by to fajn podívaná.

Splyce

Problémy s trenéry nemůžou tento skvělý tým zastavit. Doufejme, že se co nejdříve dají dohromady a ukážou, že tuhle hru hrát umí!

Podrobnější informace naleznete zde.

Ohodnoťte tento článek!