Doublelift se oficiálně vrací do TSM

0

Jak jsme všichni čekali, konečně přišlo oficiální oznámení Doubleliftova návratu do Team SoloMid. Peter “Doublelift” Peng si dal v jarním splitu pauzu a věnoval se hlavně streamování. V letním splitu by se však měl vrátit a hájit barvy TSM jako součást šestičlenného týmu.

V průběhu jarního splitu si Doublelift zahrál za Team Liquid, dostal tým z velmi špatné situace a dokázal mu pomoci udržet se v LCS. V černobílém dresu uvidíme příští split Doublelifta ale i na lavičce. Bude se totiž o pozici AD Carry dělit i se současným marksmanem TSM Jasonem “WildTurtle” Tranem. Tým by měl měnit sestavu podle situace, soupeře a dalších faktorů.

Doublelift se po oficiálním ohlášení vyjádřil takto: „Jsem nadšený, že jsem zpět v TSM. Opravdu se cítím jako znovuzrozený. I když se mi konec mého prvního roku v TSM prudce nevydařil a na Worlds jsem zklamal, jsem si jistý, že letos všechno napravím. Mojí prioritou je vyhrát Worlds a nic jiného. Je to velká čest hrát znovu s mými starými spoluhráči a budu se snažit, aby i oni měli radost z hraní se mnou. Jsem teď doslova hladový po úspěchu a doufám, že to prokážu jak svému týmu, tak i fanouškům TSM a celému světu.

TSM se dařilo i bez Doublelifta a podařilo se jim zvítězit ve finále amerického LCS proti Cloud 9 3-2. Na MSI se ještě Doublelift neukáže, uvidíme ho tedy až v další ligové části LCS.

Ohodnoťte tento článek!