Dokument: Boj

0

Před časem Riot zveřejnil videa o bojovníkovi thajského boxu z prostředí profesionální League of Legends scény. Nyní ten dokument vyšel celý, takže jakožto obrovský fanoušek bojových sportů jsem si tenhle počin nemohl nechat ujít.

V thajském boxu, v LoL i v životě platí, že o výhru musíte bojovat. Zejména když je v sázce šampionát. Tanet „Jacky“ Puangngoen provozuje thajský box a také hraje League of Legends, kde odehrál přes 3000 zápasů za Daria. Dokument BOJ sleduje Jackyho cestu v soutěži na mistrovství thajského boxu v Hong Kongu.

bd86560d9e31c236b972464fbc8aa290

Před několika lety jsem thajský box dokonce sám dělal. Bohužel po tom, co jsem začal mít problémy se zády, jsem s ním musel skončit. Nicméně sport to je úžasný. Kdo si jej vyzkoušel, ví to sám. První dva roky vidíte neskutečné zlepšení a co víc si můžete od sportu přát, když vidíte, jak vám prospívá. Jak vás zoceluje. Nasazení je potom úžasné. Po čtyřech letech se viditelné zlepšování kapku pozastaví. Nicméně thajský box vám bude i nadále dávat a dávat.

Nyní jsem fanoušek všech bojových sportů, koukám na box, ale hlavně na UFC. Sice je to trochu brutální, ale promakaný. A show to je stejně úžasná. Hodně jsem fandil McGregorovi a Rhondě. McGregor to je prostě zrzavá nezastavitelná bestie. S Rhondou to je složitější. Podle mne má psychické problémy, protože poslední zápas proti Amandě nebyl to, co jsme od ní znali. Chyběla dravost a nasazení.

Tento článek je ale o jiném sportovci a jiném sportu. A jsem rád, že i profi hráči počítačových her umí sportovat.

Ohodnoťte tento článek!