Detailní pohled na nového Rift Heralda

0

Jak jsme nedávno zjistili, kromě nových tank reworků bude změněný i Rift Herald. Pravděpodobně kvůli tomu, že byl častokrát ignorován, stejně jako tomu bylo dříve s draky.

Tato nová verze je neskutečně OP. Můžete očekávat obdobné teamfighty jako u Barona, protože každý bude chtít získat nového Heralda pro sebe. Ve videu můžeme vidět, jak finální rework vypadá, jaké má interakce, a nakonec jak se vyplatí ho mít na své straně.

Začněme tou vtipnou částí. Riot si od začátku libuje ve skrytých interakcích, easter eggs a podobně. Pokud na Heralda nebudete útočit a místo toho před ním stisknete ALT-3, přidá se a bude tancovat společně s vámi.

Rift Herald dostal i nové schopnosti. Když se mu rozžhaví klepeta do růžova, provede posílený útok. Jeho druhá schopnost je velice silný charge (naběhnutí). Pokud získáte Heralda na svou stranu, ve vašem inventáři se místo Trinketu objeví „Eye of the Herald“. Než ho použijete, budete mít rychlý recall, podobně jako tomu je u Barona Nashora. Oko má i aktivní efekt, a to je také hlavní věc, kvůli které se vyplatí ho zabíjet.

Rift Herald se objeví na vaší lince a začně rapidně pushovat. Ignoruje championy, soustředí se primárně na věže a poskoky. Své schopnosti dokáže využívat i proti věžím. Jakmile všichni poskoci zemřou, Herald naběhne na věž a způsobí jí velké poškození. Jeho poškození bude záviset na tom, kolik má zdraví. Na videu můžeme vidět, kolik zdraví věži ubral jedním chargem.

Je to neskutečně OP. V dobrou chvíli můžeme s pomocí Heralda pushnout celou linku. Ale to není pravděpodobné, protože se na něj nepřátelský tým určitě zaměří. S dobrým načasováním můžete zničit jednu věž, možná dvě. Tento rework dělá z Heralda velice důležitý a užitečný buff. Podívejte se na video a posuďte sami.

Ohodnoťte tento článek!