Deset top momentů na streamu ženského League of Legends

2

Vždy jsem se udiveně koukal na ženské streamy. Nebylo to proto, že bych čekal na to, až nějaké vypadnou prsa z obrovského výstřihu, ale spíše proto, že jsem očekával nějakou zajímavou gameplay. Přeci jen když už koukám na stream, čekám zábavu pobavení a předání nějakého toho skillu.

Zpravidla po otevření streamu jsem si zkontroloval ligu a úroveň na jakém streamer hraje. Pokud to nebylo zajímavé, rovnou jsem to zavíral. U chlapů to je vždy jednoduché. Buďto je známy, nebo zábavný a dokáže předat skill. U jiných se scházela super komunita lidí.

Vždy jsem si říkal, jak to ty ženské mají jednoduché, když si prostě vezmou slušivý obleček, pustí kameru, nalogují se do bronzu, občas řeknou, jak dávno měli orgasmus a klučíci jsou z nich unešení. Slečny jsou pak na místě, kde se na ně divá třeba i tisíc diváků.

Jak málo stačí k odstartování kariéry? Nevzít si podprsenku, nebo kalhotky, rádoby nechtěně se ohnout a už máme nárůst o 100 diváků a minimálně pět funny videí na youtube. Co vy? Vyhledáváte takovéto streamerky, nebo se raději připojíte na profíky, kterým nerozumíte, ale víte, že to válejí v LCS. Potom si říkáte, že byste to i vy zvládli lépe? 😀

Nic proti holkám, jen jsem koukal, jak takové video může i na youtube nasbírat statisíce shlédnutí během pár dní. Prostě náhodná erotika prodává.

Deset top momentů na streamu ženského League of Legends
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.