Další várka skinů a mapy z PBE

0

Do hry se blíží mapa Lunárního levelu, proto se objeví samozřejmě další varianty oblíbeného Nasuse. K lunárnímu Nasusovi přibydou i chroma variace tohoto skinu a malá sympatický Poppy Nasus Warda.

Nasus je stále velice efektivní šampión, i když se momentálně nedrží na vrcholku mety. Jeho síla je hlavně v precizním farmení stacků, takže když mu to jde dobře, dokáže v late game fázi otáčet hru.

Nasus patří jednoznačně na TOP linku. Maxujete u něj pochopitelně Q, následně W a nakonec E. Pokud můžete, tak samozřejmě chcete utimátku R. Až na Trinity forge se staví Nasus vždy na tanka, jeho primární poškození se totiž odvádí od Q a jeho stacků. Proto je potřeba opravdu efektivně farmit, a dávat poslední zásahy výhradně pomoci Q.

Lunar Revel mapa

Poppy Nasus Ward skin

Lunar Guardian Nasus

Lunar Guardian Nasus Chroma

Chroma skiny jsou podle mého názoru ještě zbytečnější než klasické skiny. Klasické skiny si koupíte na šampióna, kterého hrajete, nebo jej máte v oblibě. Naopak chroma skin, je jen přebarvení koupeného skinu, takže vyhozené RP z okna. Osobně jsem si koupil chroma skin na Zeda a musím říci, že to byly asi nejhůře utracené peníze ve hře. Naprostá zbytečnost, a ještě k tomu byl škaredý.

Ohodnoťte tento článek!