Braum’s Little Helpers Snowdown Chest

Co dnes naleznete ve Snowdown chestkách?

0
Snowdown

Nejspíše jste si již všimli, že se v obchodě vyskytují nové druhy chestek, ve kterých jsou náhodné skin shardy. O tom jsme již psali dříve zde. Jedna z nich, konkrétně Snowdown chest, která stojí 295 RP, však svůj obsah mění každý den a právě tomu se bude věnovat tato nová série.

snowdownchest

Obsah lze odhadnout podle názvu této chesty, dnes se jmenuje Braum’s Little Helpers, což nám napovídá, že by mohla obsahovat skiny na Yordly. Podle toho ale stěží uhádneme konkrétní skiny. Zmíněné chestky dnes obsahují následující skiny: Re-Gifted Amumu, Surprise Party Amumu, Ice Toboggan Corki, Dragonwing Corki, Snowmerdinger, Hazmat Heimerdinger, Arctic Ops Kennen, Kennen M.D., Winter Wonder Lulu, Pool Party Lulu, Ragdoll Poppy, Scarlet Hammer Poppy, Rumble in the Jungle, Super Galaxy Rumble, Happy Elf Teemo, Omega Squad Teemo, Earnest Elf Tristana, Rocket Girl Tristana, Bad Santa Veigar, Curling Veigar, Sir Kled, El León Gnar, Dino Gnar, Snow Day Ziggs, Mad Scientist Ziggs. Navíc vám z této chesty může padnout část Poro King’s Treasure Chest nebo Snowdown Sweets, ze kterých si můžete vyrobit ikonky. Některé dokonce s dočasným in-game emotem.

crafting-step-1

Shrnutí

Dnes je šance, že vám padne pěkný skin docela vysoká. Většina z nich je docela pěkná, i když jsou občas docela zastaralé. Horším skinům se ani dnes bohužel chestka nevyhnula, jmenovitě například skin Kennen M.D., Happy Elf Teemo a Earnest Elf Tristana. Je to tedy sázka do loterie, naštěstí tyto truhly nejsou tak drahé a padají z nich pouze shardy, takže to, jestli si svou odměnu necháte, nebo ji přeměníte na esenci je jen na vás.

 

Ohodnoťte tento článek!