All-Star 2016 – Žleb ohně a ledu

0
All-Star

All-Star je posledním letošním turnajem, je to poslední příležitost jak otestovat hráče, kteří se utkají v League of Legends v 1v1. Tito hráči si vydobyli vaši fanouškovskou přízeň díky talentu, vášni a memům. Do turnaje byli vybráni nejlepší a nejoblíbenější hráči.

Poslední den byly představeny smíšené zápasy týmů Fire a Ice, které se snaží vybojovat vítězství pro svou stranu. Zde je přehled posledního střetu turnaje All-Star 2016:

image

MartinH:Jak se vám libí turnaj All-Star 2016? Já se přiznám, že největší zážitek bylo vždy představovaní jednotlivých bojovníků. Opravdu komentátoři byli úžasní a předváděli skvělou show mezi jednotlivými zápasy. Dokonce se utkali mezi sebou. Show gradovala den za dnem a souboje 1v1 bylo hodně zajímavé sledovat. Já rozhodně fandil starým Fnatic carry borcům. Ano uhádli jste xPeke a Rekkles. Sice už to není taková show a dominance jako před dvěma lety, ale stále to má koule a to mne rozhodně baví.

Jinak se tam objevili PraYe a Aphromoa spolu v afro-lajně a pár bývalých kolegů z týmu: Impact a Faker, sOAZ a xPeke ačkoliv nebyli v tom samém týmu. Smeb a PraY oblékli barvy Team Fire během svých posledních zápasů, které stráví jako spoluhráči z týmu. Pokud jste si někdy říkali, jak můžou fungovat super týmy bez synergie, což je v této mimosezóně dost běžný motiv, tyto zápasy posloužily jako zábavný ukazatel. Kluci se opravdu snažili a byla to show jak se patří a uzavřela skvělý rok 2016 a taky odstartovala sezónu 2017. Dle mého byl nejpickovanější champión na 1v1 Caitlyn. Sice jsem moc nechápal co na ní viděli ale fajn. Někteří borci naopak pickovali hodně zajímavé champióny a to přivádělo diváky do varu.

Pokud jste něco nestihli, zde máte záznam z prvního dne.

Ohodnoťte tento článek!