Aktualizace 7.3

0

Je zde konečně obrovský nerf Camille. Nyní se Camillou v zakazovaní (banech) nemusíme vůbec zabývat. Po minulém malém nerfu nyní dostala opravdu hodně přes prstíky.

Zde naleznete kompletní seznam změn v patchi 7.3: League of Legends

Camille

Kráska dostala nerf úplně na vše, tím pádem si myslím, že už nebude potřeba banovat a můžete své bany použít na countery vašich picků.

Jayce

Dostal malý nerf na Q, E a R. Určitě to půjde poznat, nemyslím si ale že moc.

KhaʼZix

Q má nižší závislost. Vylepšen Q při použití vůči izolovaným cílům vrací méně přebíjecí doby. To znamená že se méně budou snižovat CD.

LeBlanc

Pasivní schopnost způsobuje na malých úrovních nižší poškození. Na vyšších se to srovná, nicméně protivná byla hlavně v mid game, takže se prakticky nic nezměnilo.

Malzahar

Stvoření z Prázdnoty se dál od Malzahara pohybují pomaleji a objevují se až po jedné sekundě. W má mezi sesláními přebíjecí dobu sekundu. Jestli to ovlivní pickování Malzahara jako supporta? Podle mne vůbec, jeho největší síla je ultimátní stun.

Rengar

Q umožňuje popoběhnutí na kratší vzdálenost (z 200 na 150). Posílené W už po odstranění omezujících efektů neposkytuje imunitu vůči dalším účinkům. Odstraněn bojový mňouk. Působení ulti bylo na maximálním levelu zkráceno o 10s (z 30s na 20s).

Tristana

Q působí o dvě vteřiny delší dobu. (z 5s na 7s) Pěkný buff, třeba se začne opět brát na linku.

Vladimir

Jako jeden z mála dostal buff. Základní útoky jsou silnější a rychlejší. Q způsobuje víc základního poškození, bonus ze Šarlatového návalu se snížil.

Zyra

V celku podstatný nerf, hlavně na rostlinách. Rostliny se již po svém zrodu nezaměří automaticky na šampiony, ale nejbližšího nepřítele. Q stojí o 10 více many.

Do rotace herních režimů se vkrádá Hon Krvavého měsíce, k dispozici bude ve dnech 10. 2. 2017 – 14. 2. 2017 a 17. 2. 2017 – 21. 2. 2017.
Pro Hon je dostupných jen 20 z těch nejlítějších šampionů (z nichž 10 se bude plížit v bezplatné rotaci šampionů).

Ohodnoťte tento článek!