AD Kennnen – nový build

0

Další build a meta, která přichází z Jižní Koreje. Tentokrát vymysleli, jak opět vzkřísit Kennena a dostat ho k výšinám procentuálních výher. Nejen že je to něco nového a zábavného, ale hlavně je to velice účinný pick. V soubojích, hlavně proti protivníkům útočícím na dálku, je velice silný.

Klady a zápory

+ Silný poke

Magické i fyzické poškození

Snadné farmení

Lze s ním lehce omračovat nepřátele

–  Hraje se zcela jiným stylem než AP Kennen

Vyžaduje dávku tréninku

Schopnosti

Naší nejdůležitější schopností je W. Je to nezvyklé, protože většinou bylo zásadní Q (to nyní nebudeme skoro potřebovat). Schopnosti budeme používat jen výjimečněji. E k útěku, W k dodání poškození a R k omráčení nepřátel. Poškození bude udělováno především základními útoky.

Náš herní projev bude podobný tomu, jako mají AD carry. Budeme ale více odolní.

kennen-spelly

Vybírání schopností ukazuje následující tabulka a je výhodné jí dodržovat.

Masteries

Masteries jsou zvoleny, abychom udělovali co největší fyzické poškození. Jsou velice podobné těm, které volí AD carry. Zakončené jsou Fervorem of Battle. Tato masterka nám navyšuje fyzické poškození, jakmile zasáhneme nepřítele základními útoky.

kennen-masterky

Runy

Runy jsou vybrány ofenzivně i defenzivně. Zvýšená síla a rychlost základních útoků nám pomáhá k potrápení nepřátel, armor a magická rezistence nám pomáhá, aby on co nejméně trápil nás. Pak tu máme také redukci cooldownu, a tu využijeme jak při útoku na nepřítele, tak při útěku.

kennen-runy

Build

Zde nastává nejzábavnější a nejdůležitější část tohoto článku. Build a herní způsob je to, co se rapidně liší od klasického Kennena. Build vyobrazený na obrázku je ten, který bychom měli s menšími změnami stavět vždy.

Runaan’s Hurricane – Útočný item, jehož hlavní výhodou je, že nám umožní generovat naši pasivku velmi rychle.

Blade of the Ruined King – Item prošel velkým bafem a je velice výhodný. Dodá nám útočné statistiky a také léčení našimi útoky. Aktivní část itemu je pro nás opět velice výhodná.

Frozen Mallet – Item dodávající jak ofenzivní, tak defenzivní statistiky. Nejdůležitější je ovšem to, že naše základní útoky zpomalují. My tak lehce doháníme nepřátele, anebo jim naopak mizíme v dáli.

Wit’s End – Z části defenzivní a z části ofenzivní item. Umožní nám udělovat základními útoky magické poškození, a tudíž se stáváme hybridním hrdinou (udělujeme jak magické, tak fyzické poškození).

Boty a poslední předmět volíme hodně podle situace a zkušeností. Zde se vyplatí trochu experimentovat a najít vaše favority.

kennen-build

Inspiraci můžete načerpat z přiloženého videa anebo z této stránky.

AD Kennnen – nový build
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů