5 typů hráčů League of Legends, který každý z nás nesnáší

0

Určitě se spousta z vás setkala s hráči, kteří měli špatnou divizi, ale chovali se jako hráči bronzu. Tady se pouze nejedná o divizi, ve které hrajete, ale i o styl hraní a vyjadřování. League of Legends je hra, kde je používáno nejvíce nadávek a sprostých slov tzv. flamování. Většina se jistě setkala s tímto typem lidí, pojďme se nyní podívat na 5 typů hráčů, které rozhodně nechcete potkat ve své hře.

Flamer

Možná nejčastější a zároveň nejotravnější je člověk, který je takřka všeuměl. Od začátku hry má nějaký problém, svádí věci na ostatní a na konci hry je jeho skóre 2/8/1. Stěžuje si na to, že má na lince svého countra, že ho jungler ve třetí minutě nenavštívil, protože byl zrovna na jiné lince, anebo že má lagy. Tento typ hráčů se častokrát vymlouvá na problémy, které dokazují jen a čistě to, že tuto hru neumí hrát.

Ten, co reportuje vše možné i nemožné

Report a honor v League of Legends je celkem běžná věc. Slouží k ocenění dobré práce vašich spoluhráčů, anebo naopak k nahlášení těchto lidí, co si tady popisujeme. Ale existují také hráči, kteří vás reportnou za to, že jste hráli dobře. Nebo například, že hrajete postavu, kterou on zrovna nemá rád. Je to velice dětské řešení, bohužel se to stává více než často.

Troll

V tomto případě se jedná nejčastěji o hráče, který chce otestovat „novou metu“, kterou viděl u nějakého youtubera. Například AP Barda. Jeho skill avšak není tak velký, a tak jediné, co dokáže, je nafeedit svou linku. Toto jsou hráči, kteří mě osobně nejvíce lezou krkem, a nemohu je vystát.

Naštvané dítě s kreditkou

Většinou vlastní nějaký hodnotný skin, který mu koupila maminka za skvělé vysvědčení. Jeho skill a chování bohužel nenapovídá tomu, že si ho zaslouží. Já osobně si kupuji skin na šampiona pouze tehdy, když mi jde a baví mě. Několikrát se mi ale stalo, že někdo napsal do chatu „first time“ a vlastnil legendární drahý skin. To jistě nemusí znamenat, že toho šampiona hrát neumí. Jeho chování je většinou stejné jako u třech předchozích, s tím rozdílem, že si myslí, že je vysoko nad vámi, přestože neumí hrát.

„Bronze“

Bronze není divize, bronze je životní styl! I když tomu tak častokrát bývá, obzvláště tento rok, prvních 10 rankedů je těžkých. Se špatným týmem můžete skončit ve velmi špatné divizi. Ale nyní se nejedná jen o hráče, kteří patří do bronzu. Jsou to hráči, kteří tak hrají. Viděl jsem spoustu silver i gold hráčů, kteří hráli opravdu příšerně. Nezapojovali se do teamfightů, celou hru jen farmili, nevěděli nic o positioningu, jak celá hra funguje, nebo třeba bojovali 1 vs 5. Takoví hráči jsou vážně otravní, obzvlášť když jsou ve vašem teamu, když hrajete promo.

18582115_1345108852251222_3411223721373583782_n

Závěrem bych chtěl říci, že nezáleží, v jaké divizi jste. Vždy se zde najdou dobří hráči, ale také ti špatní, nebo ti, kteří vám za každou cenu budou chtít znepříjemnit hru. Lidově řečeno „vždycky narazíte na debila“. To pořád nemění nic na tom, že tuto hru budeme vždycky všichni milovat. Bohužel…

5 typů hráčů League of Legends, který každý z nás nesnáší
Ohodnoťte tento článek!
3.87 (77.39%) 23 hlas/ů