Do Hearthstone míří Wild Fest

0

Ještě nám ani neskončila celosvětová soutěž Quest for Packs a Blizzard už nám odhalil svoje plány pro následujících pár týdnů. Připravte si všechny karty ze svojí kolekce, přichází Wild Fest!

Celá tato akce se bude točit kolem Wild formátu, který v současnosti není až tak hraný. Jde o to, že si můžete poskládat balíček z jakýchkoliv karet, které v průběhu existence Heartstone vyšly. Oproti tomu je tady formát Standard, ve kterém můžete využívat jen klasický set a k tomu pár posledních expanzí.

Wild Arena

wildarena

Celá událost vypukne 19. února a potrvá až do 11. března. V rámci oslav si budeme moci zahrát několik dosud neviděných módů. Svoje brány otevře například Wild aréna, která bude fungovat v zásadě stejně, jako ta klasická. Jen s tím rozdílem, že v ní najdete i karty z Wildu. V tiskové zprávě není specificky uvedeno, jestli se bude hrát jen s Wild kartami, nebo se zkombinují karty z obou formátů, ale osobně si myslím, že to bude spíš ta druhá varianta.

Venture Into the Wild

brawl

Krom upravené arény také dostaneme párek Tavern Brawlů. Prvním z nich je Venture into the Wild, ve kterém si dlouholetí hráči zavzpomínají na staré časy a hráči noví se mohou mrknout, jaká byla meta před pár lety. V rámci tohoto brawlu si totiž vybereme classu a dostaneme jeden z předpřipravených balíků, které ve své době byly na vrcholu mety. Je to skvělá příležitost si Wild zkusit a ani k tomu nepotřebujete vlastnit žádné karty.

The Wild Brawliseum

brawliseum

Tenhle brawl bude převážně pro zkušené hráče s velkým množstvím karet. Funguje podobně jako aréna. Za vstup se tedy platí a končíte po 12 výhrách nebo 3 prohrách. Sestavíte si balíček a dokud nedokončíte svůj run, nemůžete si ho nijak měnit. Velmi se tomu podobal Heroic tawern brawl, ve kterém jste za vstup museli zaplatit 1000 zlatých. Pokud se vám ale povedlo vyhrát, odměna byla obrovská. Zatím nevíme, kolik bude vstup do Brawlisea stát. Tenhle mód nebude pro každého ale za zkoušku určitě stojí. První vstup totiž mají všichni hráči zdarma.

Ohodnoťte tento článek!