Celosvětová Hearthstone soutěž: získejte 3000 balíčků!

1

Rok mamuta už se blíží ke konci a vy ještě nemáte kompletní kolekci z loňských expanzí? Tak teď máte šanci dostat se k nevídanému množství balíků zcela zdarma. Blizzard si pro hráče z celého světa připravil soutěž nazvanou Quest for Pack, ve které mimo jiné můžete získat 3000 balíčků karet.

Pokud se chcete zapojit, měli byste začít už dnes. Pravidla ani požadavky nejsou nijak složité. Zúčastnit se může kdokoliv. Jde o to, že musíte po dobu čtrnácti dní splnit všechny daily questy. A to je všechno. Nemusíte nic platit, nikdo nemůže získat výhodu. Za každý splněný quest od 1. do 14. února získáte tiket. Čím víc jich budete mít, tím větší bude šance na výhru

youtu.be-4lVio-6Wv54

S cenami se Blizzard opravdu vytáhl. Výherců bude několik desítek tisíc ale jen jeden získá Grand Prize. Ta obsahuje následující položky.

  • 3000 balíků, přičemž bude 1000 z každé expanze, které vyšli v roce mamuta (Journey to Un’goro, Knights of the Frozen Throne, Kobolds & Catacombs)
  • Přilba Litch Kinga, kterou můžete vidět na obrázku výše. Musíte uznat, že vypadá opravdu parádně.
  • Dárkový Hearthstone balíček, který obsahuje triko, čepici a odznáčky

Jak už ale bylo řečeno, šanci má daleko větší množství hráčů. Další tisícovka dostane Mammoth Card Bundle, ve kterém najdete 10 balíků z každé expanze. Mimochodem, tento bundle si od příštího updatu budete moci zakoupit za zvýhodněnou cenu klasicky v obchodě.

packy

Ještě nekončíme vážení. Blizzard totiž obdaruje ještě dalších 50 000 hráčů. Ti dostanou od každé expanze jeden balíček. I když se to oproti ostatním cenám zdá jako nic, kdo vám dá jen tak 3 balíčky zdarma?

My máme hlavně radost z toho, že Blizzard nijak neznevýhodňuje free-to-play hráče a dává možnost zúčastnit se celé komunitě. Tedy komunitě z vybraných zemí, mezi které naštěstí patří i Česká republika a Slovensko.

Pokud by vás zajímala kompletní pravidla soutěže, naleznete je zde.

Celosvětová Hearthstone soutěž: získejte 3000 balíčků!
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.