Zelená má zelenou. Boston Major zná svého vítěze!

0
Boston Major

Poslední velká esport akce tohoto roku Boston Major je u konce. Známe jejího vítěze!

Zelená barva týmu OG splynula s hlavní barvou turnaje. Nad hlavu trofej zvedli právě OG a získali tak prvenství na této velké události. Domů si jako další trofej odnášejí neuvěřitelných 3.000.000 dolarů!
Po skupině D se zelená válečná mašinérie v podobě OG se rozjela, udělala blitzkrieg a dostala se až k branám main events.

boston_major_championsJejich cesta

Výhra 2-0 nad MVP Phoexis byl počátek jejich turnaje. Následovala bitva s WG.Unity ve čtvrtfinále. EG jim vstoupili do cesty v semifinále, ale hned litovali svých chyb, neboť je OG zničilo 2-0. Triumf 3-1 nad týmem Ad Finem ve finále se po první výhře dal již očekávat. OG získali již třetí titul a znovu dokazují, že patří mezi ty nejlepší týmy na světě.

Čestmír Novák – Osobně jsem jako vždy fandil EG, ale po nelidské porážce od OG v semifinále jsem věděl, kdo bude vítězem. Opět jsem v tomto turnaji čekal, že se EHOME dostanou alespoň do čtvrtfinále, ale znovu mi dokázali, že jejich kdysi legendární čínský tým již nemá takovou kvalitu, jakou míval. Bohužel je na tom Na`Vi stejně.

Ohodnoťte tento článek!