Ve Vietnamu jsou v kurzu nízkonákladové cosplaye z Doty 2

0

Hojně zastoupená vietnamská Dota 2 skupina přišla s neobvyklou kuriozitou. Členové této skupiny se horlivě ponořili do tvorby nízkonákladových cosplayů z druhé Doty. Na vině je tamější soutěž.

Hung Nguyen, správce facebookové skupiny Dota2 Community VN, uspořádal soutěžní akci pro všechny místní kutily. Akce zvaná #CosplayWithNature je primárně určena pro invenční cosplayery, kteří umí udělat co nejpamětihodnější kostým z přírodních materiálů, tím se myslí třeba ovoce, listí, větve apod.

Soutěže podobného rázu v téměř padesátitisícičlenné komunitě však nejsou žádnou raritou, ba naopak. Vietnamská skupina má za sebou již řadu soutěží a účast je vždy nemalá. Výherci totiž dostávají hodnotné herní příslušenství. Tentokrát se například soutěží o sluchátka s mikrofonem HyperX Cloud II, mechanickou klávesnici Filco Majestouch 2 a další.

O vítězích rozhodne skrze veřejné hlasování na sociální síti Facebook. To poběží do 6. listopadu, kdy nastane uzávěrka soutěže. Do tohoto období se ale můžou stále přihlásit i noví soutěžící, nicméně prvobytní účastníci mají před nimi značnou výhodu.

Přehled všech fotek je k vidění přímo ve skupině Dota2 Community VN, avšak vydatných výsledků se dočkáte i mimo ni. Do vyhledávání na Facebooku stačí zadat „#CosplayWithNature“ a fotky jsou na světě. Pokud se vám ale nechce hledat, můžete na vybrané kousky mrknout na fotogalerii níže.

 

Ohodnoťte tento článek!