Patch 7.00: The New Journey je zde – změny v gameplayi

0
Patch 7.00

Patch The New Journey skutečně míří po nové cestě s novým gameplayem a mapou. Z toho vzešly novinky a změny terénu, budov a systému vývoji hrdiny a run. Samotný patch je k dispozici od 12. prosince.

Talenty

Zásadní novinka, která velice ovlivní gameplay, jsou talenty. Od 10 levelu dostanete možnosti si každých pět levelů vybrat jeden ze dvou talentů, který nějakým způsobem vaší postavu vylepší. Většinou se jedná o vylepšení v podobě rychlejšího útoku, pohybu, síly, brnění, atd. Někdy jsou však upravovány i samotné schopnosti.

fsedf

Backpack

K dispozici je nyní také batoh, který dovoluje brát další tři itemy. Itemy v tomto batohu nejsou aktivovány a neposkytují žádné bonusy.

Všechny itemy, které jsou přesunuty z batohu, budou 6 vteřin stále neaktivní. Blízko shopu to ale neplatí.
Itemy s cooldownem, které jsou v batohu, ho mají delší o polovinu.
Gem, Rapier, Bloodstone a Aegis: žádný z těchto předmětů nemůže být v batohu.

sefefe

Změny po mapě

Novinky a změny přímo na mapě představují novou budovu, jiný systém run, přesídlení Roshana a další grafické úpravy.

Roshan

Roshan byl přesunut do řeky, blízko k top runě. Také obdržel velký boost.

Shrine

Zcelá nová budova je Shrine. Tato studánka slouží k rychlé regeneraci HP a many a má 300 sekundový cooldown. Nejvíce se jich nachází v bázi, další dvě jsou pro každou stranu na topu a na botu.

Runy

Runy se nyní dělí na dvě kategorie: Powerup runy (DD, iluze, haste atd.) a Bounty runy. Bounty runy se na začátku každé hry nyní spawnují celkem na 4 místech – v jungli na topu i na botu. Powerup runy se spawnují stále na řece, ale až ve druhé minutě hry.

Jungle

Pro Dire i Radiant byly obě džungle přepracovány.
Primární džungle u postraního obchodu má nyní 1 Ancient, 2 hard, 2 medium a 1 small kemp.
Sekundární džungle u tajného obchodu má nyní 1 Ancient, 1 hard a 1 medium kemp.
Přibyl také úplně nový ancient.

Čestmír Novák – Změn je spousta a jedna je radikálnější, než druhá. Uvidíme, co z toho nakonec vyleze. Po mém osobním testování mi Dota 2 připomíná hru s nádechem HotSa. Spousta změn se týká i samotných itemů či obecného fungování Doty. Pro více informací použijte zde uvedený zdroj.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJdota2.com
Sdílejte
Předchozí článekDotazník Wargamingu
Další článekAdventný kalendár: 8,8 CM PAK 43 JAGDTIGER
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.