Patch 7.00: The New Journey je zde – vedlejší změny

0
Patch

Také nové rozhraní, způsob pickování a další menší změny přinesl patch The New Journey, který je k dispozici od 12. prosince. Je toho spousta a nejlepší je si vše vyzkoušet osobně ve hře. Já tak učinil. Teď vám přínáším souhrn další spousty nových informací.

Pick fáze

Další změna v přípravě bitvy je tady. Vše je přehlednější, výběr hrdiny má užitečné filtry. Také přibyl návrh na pick hrdiny a stručné informace o hrdinech a týmové kompozici.

feeefe

Fáze strategie

Fáze strategie je nová fičura pro určení vašeho týmového rozmístění předem. Na vše dostanete 30 sekund navíc. Můžete si určit, kdo s kým kam půjde, proti komu nebo kam se jako první položí warda. Nyní máme navíc možnost si určit start itemy ještě před začátkém hry. Jak říkali – strategie.

krfikbjhrei7

Nové rozhraní – interface

Tento způsob rozhraní viditelně vychází z již dříve používané menu Dota 2 Reborn. Vše působí modernějším dojmem, ale zkušenému oku dravce, jako jsem já, připadá všechno moc nepřehledné. Výměnou za nepřehlednost nám vývojáři dávají více prostoru a vize toho, co se děje na bojišti. Obchod je kompletně předělán a rozvržen na build, základní itemy, doporučené itemy a běžné věci.
Celé rozhraní je uzpůsobeno tak, aby se každá akce dělala rychleji.
Nuže, posuďte sami:

bgfbfgNapříklad ability si nyní můžete vzít a posílit jediným klikem.bgvtfb

Další novinky a vylepšení

Nástroj pro úpravu botů
Vývojáři jistě potěší nejen programátory. Nový vývojářský nástroj se zaměří na inteligenci botů. Co to znamená? Že se dočkáme botů na nejvyšších úrovních hráčských MMR.

Updaty modelů Enigmy, Vipera a Slardara

nipr8j2o8z2y

Grafické novinky
Přibyly rozšířené funkce v přehlídce a zlepšila se grafika (vítr ohýbá stromy a novou trávu) včetně skyboxu.

Čestmír Novák – Nové pickování a následné určení strategie, by konečně mohlo pomoci moje MMR pozvednout 😀 Interface se dle mého příliš přecpal. Ve výsledku jsme tak dostali více vize a menší ikony. Podrobnější změny se dozvíte na officiálních stránkách zdroje.

Ohodnoťte tento článek!