Nová výzva a karty hráčů pro hráče! Fantasy Challenge a Player Cards!

0

 Fantasy Challenge se vrací pro The Boston Major. Přímo v Compendium sekci vašeho Battle Passu si můžete rozbalit 12 karet známých profesionálních hráčů a následně je umístit do denních Fantasy Rosterů. Vložte vašeho oblíbeného hráče do rolí Core, Offlane, nebo Support  a získejte pointy založené na jejich postupu a úspěších v Group Stage a hlavní části turnaje.

Po získání celého setu hráčského týmu, si můžete vybrat a použít týmové in-game věci, jako jsou TP efekty a team logo emoticon. Když sesbíráte Silver nebo Gold karty celého týmu, tak si odemknete upgrady pro TP efekty a emoticon. Dále si můžete nechat zobrazit vaše oblíbené hráče, v podobě karet na svém Dota 2 profilu.

Fantasy play začíná 3. prosince, spolu s Group Stage v Bostonu, a denní Fantasy rostery se uzamknou v 10 hodin dopoledne východního času, každého dne turnaje. Pokud se vám podaří správně tipovat u horní poloviny 50%  všech hráčů, tak získáte 2 Battle Levely, pokud u horních 25%, tak 4, a pokud u horních 10%, obdržíte 8 Battle Levelů. S nejlepšími pro hráči na světě, které budete mít k dispozici, možná dokonce pokoříte hranici Global Top 100 v tabulce, nebo alespoň první místo mezi vašimi kamarády.

Dnešní update také obsahuje další shrnutí turnaje The International pro vlastníky Battle Passu. Nyní můžete prozkoumat záznamy vašeho Battle Levelu, Quest progresu, Sázení, průběhu celého Battle Cupu, sbírku karet hráčů a mnohem více.

Ohodnoťte tento článek!