Hlavní šampionáty Doty 2 konající se tuto sezónu

0

The Boston Major je už jen měsíc před námi. Osm týmů se probojovalo skrze kvalifikace, aby si vysloužily svoje místo mezi ostatními pozvanými. Zatímco týmy a hráči dokončují své přípravy, před cestou do Bostonu, rád bych vám představil hlavní turnaje, které se konají tuto sezónu v Dotě 2.

Spring Major a International 2017

Spring Major se bude konat 20. – 23. dubna 2017, jehož účastníci budou určení Otevíracími Kvalifikacemi a Regionálními Kvalifikacemi, které se konají 6. – 9. března, a  10. – 13. března. S rokem 2017 také přichází: The International 2017, každoročně hlavní událost Doty 2, která se opět bude konat v druhé polovině srpna. Začne s Otevíracími Kvalifikacemi 22. – 25. června a pokračuje Regionálními Kvalifikacemi 26. – 29. června.

Americké kvalifikace na Spring Major, budou rozděleny jako dva odlišné regiony: Severní Amerika a Jižní Amerika. Evropské kvalifikace budou podobně rozdělené na Evropské Kvalifikace a CIS Kvalifikace.

Boston Major

A teď, když je pole soutěžících týmů pro poslední velký turnaj tohoto roku: Boston Major kompletní, fanoušci se mohou začít připravovat na jeho sledování v Boston Wang Theatre. S přílivem přicházejících seznamů zápasů je téměř čas sledovat, kdo se zmocní trofeje Eaglesong. Group stage turnaje začíná 3. prosince a trvá až do 4. prosince. Hlavní událost je plánovaná na 7. – 10. prosince.

Pozvané týmy:
Wings Gaming
Digital Chaos
Evil Geniuses
Newbee
EHOME
Execration
OG
MVP Phoenix

Týmy v kvalifikaci:
Team NP
compLexity Gaming
LGD.Forever Young
iG Vitality
Ad Finem
Virtus.pro
Team Faceless
WarriorsGaming.Unity

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJblog.dota2.com
Sdílejte
Předchozí článekKam míří SPG?
Další článekKapitán Seagal dostane buff
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.