Fall 2016 Treasure II

0

Poslední update obsahuje Fall 2016 Treasure II. Truhlice přístupná pro všechny vlastníky Battle Passu, kteří mají příslušný Battle level k jejímu získání. Samozřejmě se nová Treasure dá pořídit v Dota 2 store. Treasure II obsahuje item sety pro Liona, Silencera, Storm Spirita, Dark Seera a Treant Protectora, spolu s možností získat velmi vzácný set pro Spirit Breakera nebo extrémně vzácný item set pro Juggernauta, který mění animaci kritického zásahu jeho pasivky.

Aby se oslavil konec sezóny, přibude nová bonusová Quest Path. Bude nutno splnit šest specifických Questů v této Questové linii : The Twin Forks, aby se odemkl sedmý Quest, za který je odměna v podobě Halloweenem-inspirovaného kurýra. The Twin Forks Quest Path bude přístupná do pondělí, 14.listopadu, bylo by tedy dobré před uzávěrkou splnit všechny Questy v linii.ft2bim

Mimo jiné, pro ty, kteří sledují cestu EG a Fnatic na The Boston Major, True Sight: Episode 2 bude zpřístupněna 30.listopadu.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJdota2.com
Sdílejte
Předchozí článekPatch notes – 20. října
Další článekBlizzard do HotS přidává Heroes Brawl!
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.