Turnaj IEM Katovice bude trvat dva týdny

0

Dostaveníčkem k završení 11. sezóny Intel Extreme Masters budou již tradičně Katovice. Tedy tradičně už od 8. sezóny. World Championship se poprvé rozprostře do dvou týdnů.

Proč tak dlouho? No jednoduše proto, že organizátoři nebyli schopni postavit druhou halu. Aspoň dle slov Michala Blicharze, víceprezidenta ProGamingu ESL. Takže pokud Vás zajímalo, proč pořád Katovice, díky jménu dotyčného už musíte mít jasno.

Zbyněk Skulina – Absence druhé haly samozřejmě vůbec nevadí. Spodek je opravdu krásná hala a opravdu připomíná talíř (Spodek je polský výraz právě pro něj).
Sám se v ní byl na Slayer v roce 2007 🙂
Nicméně je na ní už vidět zub času (začátek stavby 1964, otevřena byla v roce 1971) a to i přes „celkovou rekonstrukci všech technologií“ v roce 2009.

Program

Finálové zápasy League of Legends se budou hrát od 25. do 26. února právě ve Spodku. Soutěže v CS: GO a Starcraft 2 se uskuteční v termínu od 3. do 5. března a to nejen ve Spodku, ale také v přilehlém Mezinárodním kongresovém centru – to ještě zub času netrápí, postaveno bylo v roce 2015. Celkem bude rozděleno 600 000 USD (~15.265.000,-Kč), což je opravdu úctyhodná částka, která ovšem ke světovému šampionátu patří. Rozdělení mezi hry a umístění zatím není známo.

Vstupenky začínají na 49 PLN (~300,-Kč), za jednodenní vstup 25. 2. a končí na 4000 PLN (~24.200,-Kč) za GOD MODE vstupenku pro termín 3. – 5. března. Ta mimo běžného vstupu obsahuje i možnost návštěvy VIP zóny, včetně využití cateringu, ubytování v pětihvězdičkovém hotelu a další potěšující vychytávky. Prostě GOD MODE. Pokud máte zájem, vstupenky budou v prodeji od 15. prosince.

Ohodnoťte tento článek!