CS:GO : Známe týmy pro Americas Finals

0

„Ameriky“ už znají čtyřku finalistů do kvalifikace (sic) ELEAGUE Major příštího roku. Dostat se na nejvyšší vrchol holt fakt není sranda a je nutné projít sakra hodně turnajů. Americas Minor Champoinship (pořádaná ELEAGUE) tak skončil a čeká se již jen jeho finále v podobě play-off. To bude probíhat od soboty 3.12. do neděle 4.12. v Atlantě, Georgia, v USA v ELEAGUE Arena.
Mimo garantované vstupenky do major kvalifikace, dostane každý z finalistů finále (říkal jsem, že je to složité) i nějaký ten dolar na cestu, vítěz 30 000USD, poražený tým pak 15 000USD.

Z Americas Qualifier tedy postupují tyto týmy:

Američtí Cloud9 (se zápasovým skóre 2:0 a celkovým skóre 48:24) a kanadští TeamSoloMid (zápasové skóre 2:1, celkové skóre 66:46) ze skupiny A.

Ze skupiny B to jsou Echo Fox z USA (2:0, 54:52) a Immortals z Brazílie (2:1, 72: 42).

Playoff se bude hrát klasickým způsobem na jednu porážku, kdy v prvním kole Cloud9 změří síly s Immortals (další velký zápas Cloud9 proti brazilskému týmu během krátké doby). EchoFox si to tak (celkem logicky) rozdají s TeamSoloMid.

Doplním ještě, že ELEAGUE Major 2017 se bude hrát také v Atlantě, v Georgii, USA, tentokráte ve Fox Theater a to od 22. do 29. ledna. Vítězný tým si odnese (mimo „Legend status“ a nehynoucí slávy, davů fanynek, reklamních kontaktů a pořádné kocoviny další den) půl milionu dolarů.

eleague-americas-minor-650x260

Ohodnoťte tento článek!