CS:GO : Změny na soupiskách

0
CS:GO

Během několika hodin se vyrojilo spousta informací o změnách v CS:GO esport týmech, nebude tak od věci, si je všechny pěkně a přehledně shrnout.

ALTERNATE aTTaX

Oliver „kzy“ Heck, hráč na pozici riflera, odstupuje ze soupisky ALTERNATE aTTaX. V týmu nicméně zůstává jako back-up, během něhož hledá nové uplatnění.

Zbyněk Skulina – asi se na to dívám moc logicky, ale není třeba lépe aktivně hrát, být vidět a ukázat potenciálním zájemcům mou aktuální formu?

Nicméně kzyho oznámení přichází poměně rychle po nedělní informaci o odchodu AWPčkaře ALTERNATE aTTaX, Kevina „keev“ Bartholomäuse, kdy se vyrojily informace o jeho plánech na připojení k týmu NRG eSports (jehož AWPčkař Peter „ptr“ Gurney oznámil, že se s týmem rozchází), keev je však popřel a z týmu odešel.

Zbyněk Skulina – tohle už mi vůbec hlava nebere, ale pojďme dále.

PENTA Sports

Druhou informací je odchod dalšího riflera. Tentokráte jde o Tahsina „tahsiN“ Broschka, Němce s tureckými kořeny, který opouští tým PENTA Sports. Největším úspěchem tohoto německého týmu byl postup do ESL Pro League Season 4. Jde o již třetí odchod v klanu během tří měsíců: 8. října z týmu odešel Christian „loWel“ Antoran (který přestoupil do týmu mousesports) a 28. srpna PENTA Sports opustil David „Kairi“ De Miguel (aktuálně hrající za k1ck eSports.es).

Zbyněk Skulina – mohlo by se zdát, že jde o info o bezvýznamném týmu, ale právě přestup loWela do mousesports ukazuje, že PENTA může být kvalitní farmou pro větší týmy.

Echo Fox

Třetí změna soupisky se týká týmu Echo Fox. Ten již dříve oznámil, že dává svým hráčům možnost hledat si angažmá jinde. Toho promptně využívají Sean “sgares” Gares a Shahzeeb “ShahZaM” Khan, kteří přestupují do Team SoloMid. Ten měl sice soupisku plnou, místo tak musel udělat Pujan “FNS” Mehta a (dle informací slingshotesports.com) i Russel “Twistzz” Van Dulken.

Cloud9

Sestava zůstává pro nadcházející ELEAGUE Major 2017 neměnná, hned po jeho konci se ale bude vesele měnit. Jak dodávají thescoreesports, pokud jsou informace pravdivé, tři z pěti hráčů Cloud9 ze soupisky ze začátku roku 2015 se znova sejdou v jednom týmu.

Zbyněk Skulina – skoro jako nějaký dojemný vánoční příběh. Tady až na „odejité hráče“. Těm to hezké Vánoce moc neudělalo. A bude se jim určitě skvěle hrát s vidinou vyhazovu. Nebo si svou hrou budou chtít vysloužit nové a lepší angažmá? Ať tak, nebo tak, hra EchoFox mě bude na nadcházejících turnajích opravdu zajímat.

Ohodnoťte tento článek!