CS:GO : Výměna na pozici hlavního snipera u NRG

0

Odcházející Peter „ptr“ Gurney bude vystřídán Kevinem „Keev“ Bartholomäusem.

Keev je aktuálně hráčem německého týmu Alternate Attax, který (dle zdrojům blízkým týmu) bude díky jeho odchodu připravovat v sestavě rovnou několik změn. Keev je (vlastně byl) nejlepším hráčem Alternate Attax, bude tedy velice zajímavé sledovat, jak se jeho hra projeví na celkovém výkonu NRG. Jejich výkony na Northern Arena: Montreal (1-2, defictit -12) a hlavně na ESL Season 4 Pro League Finals (0-5, deficit -30) totiž opravdu nebyly něčím, čím by se tým (mimochodem patřící spolumajitelům NBA týmu Sacramento Kings) mohl chlubit.

Změny v týmu NRG ale nekončí a budou oznámeny v následujících týdnech. Hovoří se hlavně o výměně Jacoba „FugLy“ Mediny. Klub se totiž již dříve zavázal k tomu, že kompletní sestava bude německá. Abych byl přesný, vzhledem k tomu, že v týmu nadále zůstává Nikola „LEGIJA“ Ninic, což je Srb, spíše to vypadá na to, že NRG se chtějí zbavit severoamerických hráčů. Vážně přemýšlím proč, když je vedení a majitelé alokované právě na severoamerickém kontinentu.

Ať tak nebo tak, další zápas hrají NRG 23. 11. v rámci ECS Season 2 ligy. Utkají se s Luminosity, což bude pro Keeva zajímavý debut.

 

 

Ohodnoťte tento článek!