CS:GO : Nový tým na scéně- Miami Flamingos

0

Nebudeme zabředávat do politiky, všichni víme, že Florida je ideálním místem nejen pro občany USA, ale v podstatě pro kohokoli ze Střední, či Jižní Ameriky – stačí se koneckonců podívat na Kubánce. Umístit tak do Miami esport tým s hráči z Argentiny, Chile, nebo Kolumbie dává dost dobrý smysl. Skoro mě napadá: Kam taky jinam?

Dle týmového manažera Lucase „kam1kaze“ Noyi to celé začalo, když hledal sponzory pro jeho argentinský tým „Guerreros del Mouse“. Při tom narazil na několik severoamerických a argentinských sponzorů, což ho přivedlo na nápad sestavu také namíchat z hráčů ze Severní a Latinské Ameriky. Nakonec to tak úplně nevyšlo a tým tak aktuálně tvoří tři Argentinci, jeden Kolumbijec a jeden zástupce Chile:


Jonathan “JonY BoY” Muñoz – Argentina
Guillermo “guishorro” Areco – Argentina
Matias “tutehen” Canale – Argentina
Cristian “Proxure” Rojas – Chile
Juanes “sickLy” Valencia – Kolumbie
Lucas “kam1kaze” Noya – Team Manager

Týmu se okamžitě dostalo podpory jiných jihoamerických týmu, problémem je ale nyní to, že někteří členové nemají vyřízena víza. Jakmile ale budou všechny tyto problémy odstraněny, nastane stěhování do “training facility”, což je takový pěkný domeček kde budou všichni společně trénovat a bydlet (obdobně jako je tomu u ostatních týmů). Do té doby se ale s Miami Flamingos budeme moci setkat pouze na online turnajích.

miamiflamingos

Ohodnoťte tento článek!