CS:GO : Nové skiny pro… rukavice!

0

Hry nejsou charita. Hry jsou tvrdý byznys a každý se snaží urvat co to dá. Gabe Newell a spol. (aka Valve) sice nemají o peníze nouzi (na internetu se dočtete, že Steam opravdu není prodělečná věc), ale… vždy je možné něco přidat, ne?

Tou „bokovkou“ jsou čerstvě oznámené (a updatem podložené) skiny pro ingame ruce, respektive pro ingame rukavice. A já vsadím boty, že se všichni (myšleno hráčská komunita) zblázní. Jo a taky se na tom rády přiživí ty stovky dalších stránek, které skiny prodávají už teď. Na to si klidně vsaďte taky.

Proč vlastně rukavice a toto celé? Organizátoři letošních StarLadder i-League turnajů totiž vytvořili plug-iny pro hráčské rukavice korespondující s barvami soutěžních týmů. V tu dobu to mezi hráčstvem udělalo celkem rozruch. A teď, když je vše oficiální, bude zábava sledovat, jak všichni blbnou a kupují jako o život.

V rámci Glove Case je k dispozici 24 typů „rukavic“, z toho je jich 17 uživatelsky vytvořených (u těch by utržené měly jít tvůrcům). Jen mi přijde docela škoda, že v tuhle dobu ani jeden ze skinů není s Vánoční tématikou, protože snad v každé masivně hrané záležitosti jsou právě tyhle věci ty nejprodávanější. Valve a vůbec celá komunita ale má ještě čas, pevně proto věřím, že se tak dočkáme i skinů se Santou, soby, nebo sněhuláky.

 

CS:GO : Nové skiny pro… rukavice!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů