CS:GO : Immortals zvítězili na iBUYPOWER Masters

0

Mimo 20 000 USD si vítezný tým z Costa Mesy odvezl i jízdenku na na Intel Extreme Masters XI v Oaklandu. Na obojí si brousili zuby, klávesnice a myši američtí Cloud9 a brazilští Immortals.

První mapou finále byla Cache, kterou Brazilci získali na první pohled poměrně lehce 16:6. Immortals sice uspěli v pistolovém kole, ale poté se podařilo Cloud9 pevnou obranou získat 5 kol v řadě. Triple kill Ricarda „boltze“ Prasse vrátil Immortals do hry. V první polovině si nakonec Brazilci vytvořili náskok a skóre poločasu bylo 9:6.

Druhá polovina začala dokonalou prací hen1 a lucase kdy tito dva spáchali 5 čistých headshotů a Immortals si tak připsali další otevírací kolo. A protože už jsem skóre první mapy zmínil, tak je jasné, že tým ze země fotbalu zaslíbené přidal 6 kol v řadě. Sakra dobrý výkon…

Druhá mapa, Train, začala triple killem a položením bomby Timoty „autimatic“ Taem. Cloud9 pak zvítězili v osmi z deseti kol, Immortals se nicméně podařilo vrátit do hry a první polovina skončila stejně jako první polovina Cache, 9:6, ovšem s výsledkem pro americký tým.

Ve druhé půlce opět Cloud9 zvítězili v úvodním kole a vynikající hrou dovolili Brazilcům pouze další dvě kola. Mapa Train tak skončila 16:8 pro Cloud9.

Rozhodující mapou byla Mirage. Pistolové kolo připadlo Immortals, stejně jako dvě další. Cloud9 solidní hrou na midu získali další dvě kola, nicméně Brazilci se nenechali zastrašit a začali přidávat kolo za kolem až ke stavu 8:2. Cloud9 se ve hře zuby nehty drželi dvěma vítězstvími, ale výsledné skóre první poloviny bylo 11:4 a pro tým z USA to vůbec nevypadalo dobře.

Cloud9 se nicméně nevzdali a získali první 4 body druhé poloviny. Průběžný výsledek 11:8 už opravdu beznadějně nevypadal a další kola a výsledek 13:12 napovídal, že nás čeká drama a možné prodloužení.

Nečekalo. Immortals přidali další tři bodíky. Zápas skončil triple killem hen1. Brazilský tým ve finále porazil Cloud9 2:1.

Immortals získali 20 000 USD a patří jim také jízdenka na Intel Extreme Masters XI v Oaklandu. Gratulace do Brazílie (a do USA, kde sídlí majitelé týmu :)).

Dalšími s týmy s pozvánkou do Oaklandu jsou:

Cloud9 (druhé místo, 15 000 USD)

TyLoo (třetí/čtvrté místo, 12 500 USD)

FaZe Clan (třetí/čtvrté místo, 12 500 USD)

 

Ohodnoťte tento článek!