CS:GO : Echo Fox na Americas Minor nahrazují Muffin Lightning

1

Echo Fox včera oznámili, že všem svým hráčům dávají možnost hledat jiné angažmá. Pár hodin na to, dva z hráčů, Ronny „ryx“ Bylicki a Shazeb „ShahZam“ Khan oznámili odchod. Daniel „Roca“ Gustaferri a kapitán Sean Gares si dávají čas na rozmyšlenou a jediným kdo zůstává je Ryan „Freakazoid“ Abadir. Uvidíme jestli mu to k něčemu bude, Echo Fox sice tvrdí, že „budou pokračovat ve změnách, které povedou k budování týmu světové třídy“, ale kolikrát už jsme tohle slyšeli.

Nicméně s jediním potvrzeným mužem „v poli“ Echo Fox nevypadají jako tým, kterého se budou openenti bát. Hlavně ale nevypadá ani jako tým, který bude moci vůbec soutěžit.

ELEAGUE tak rychle reaguje, Echo Fox diskvalifikují a do Americas Minoc Championship (kvalifikaci do ELEAGUE Major 2017) místo nich zařazují Muffin Lightning.

Mimo naprosto božího názvu (a taky naprosto otřesného oficiálního loga) jsou Muffin zařazeni pro svůj výkon v Minor kvalifikaci Amerik. Mají sice stejné skóre jako paiN Gaming (1-2 ze hry ve skupinách), Muffin ale mají lepší rozdílné skóre (-7) než paiN (-26), šanci tak dostali oni.

Americas Minor Championship se odehraje 3.-4.12, prize pool bude impozantních 50 000 USD. Přece jen, stále jde o turnaj 4 týmů, takže 30 000 USD pro vítěze, 15 000 USD za stříbro, a 5 000 USD pro bronz, to je opravdu hezká finanční motivace. Samozřejmě jde ale o kvalifikaci, první dva týmy tak pojedou na ELEAGUE Major Offline Qualifier do Atlanty.

Muffin Lightning to ale vůbec nebudou mít lehké. Hned v prvním zápase se utkají s Cloud9.

Druhou dvojici tvoří Immortals a Team SoloMid. Turnaj se hraje klasickým systémem na dvě porážky.

 

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

  1. To logo je super doufám že se pripracují až tak vysoko že budou mit stickerky 😀

Comments are closed.