Další změny v týmech

0

Další kolotoče v sestavách. Další změny, další příležitosti na straně jedné a další zmařené sny na straně druhé. Které týmy a které hráče postihly?

PENTA

Jako první tady máme německý tým PENTA. Možná si z minulého týdne pamatujete, že díky změnám šli v „pentě“ do tří. A nyní už jsou v týmu hráči jen dva. Odešel Mike „mikeS“ Tuns. Dle svého oznámení na Twitteru hladá znovu „nové dobrodružství a nový tým.” Po minulostředečním odchodu Tahsina „tahsiN“ Broschka tak v PENTA esport zůstavají pouze Kevin „kRYSTAL“ Amend a Stefan „stfN“ Seier.

Zbyněk Skulina – Zatím nejsou známy informace, zda bude klan rozpuštěn, nebo jestli má v hledáčku nové hráče. A beru zpět, když jsem tým považoval za farmu pro kvalitnější a známější týmy. PENTA teď spíše než farma, vypadá jako město duchů.

Selfless Gaming

Selfless Gaming se rozloučil s Mitchem „mitch“ Semagem. Majitel Selfless Gaming, Steve „Ryu“ Rattacasa, se na oficiálních stránkách týmu nechal slyšet, že minulý měsíc strávili zvažováním obou svých sestav. Tedy nejlepší věcí pro “teď” je mitchův odchod.
Aby těch změn nebylo málo, Regan „raerae“ Slay, byla propuštěna ze služeb ženského CS:GO týmu Selfless.

Zbyněk Skulina – Sice fakt nevím, jak to raerae šlo, ani jaké měla statistiky, ale Selfless se budou muset pořádně vytáhnout, aby takovou hráčku nahradili 🙂

SK Gaming

Největším přestupem byla změna v týmu SK Gaming. Lincoln „fnx“ Lau byl totiž už během turnaje „usazen na střídačku“ a nahrazen bývalým hráčem FaZe Ricardem „fox“ Pachecoem. V pondělí pak fnx oficiálně tým opustil, dle jeho týmového ex-kolegy, Epitacia „TACO“ de Mela, prý nešlo o problémy herní. Neboli, že herní výkon neměl na odchod vliv a že důvody zůstanou soukromé. Ať tak nebo tak, asi vše nebyla taková sranda a je dost dobře možné, že právě tyhle vnitřní problémy stály SK Gaming lepší umístění na šampionátu ELEAGUE Season 2.

Zbyněk Skulina -Je sice strašně fajn, že jsou všichni tajemní jako sfinga, ale SK Gaming je sakra velký a že se v něm točí moře peněz, tak na to vemte jen. Snad se v dalších dnech dozvíme něco nového, protože tohle se mi celé nějak nezdá. Navíc po TACOvě zmínce, že fnx nebyl odsunut na základě hry. Takže co? Chlast, drogy, lehké děvy? Jako milovníka tetování mě osobně odchod fnx docela štve. Snad se aspoň zbytek SK Gaming nechá inspirovat.

Ohodnoťte tento článek!