Project Lucie od Bohemia Interactive

0

Studio Bohemia Interactive oznámilo novou Project Lucie. Jedná se o experimentální VR puzzle hru pro Oculus Rift, ale je také hratelná i s klávesnicí a myší. Project Lucie byl zařazen do programu Bohemia Incubator, který je určen pro experimentální hry a dostupný veřejnosti v předběžném přístupu. Následuje tak Ylands, který se do programu Steam Early Access dostal minulý týden.

Ve hře se dostanete do role osmileté Lucie s velkou představivostí a budete postupovat jejím příběhem plněním logických hádanek. Kromě příběhu bude dostupný plnohodnotný editor, ve kterém bude možné objevit svoji vlastní představivost při vytváření hádanek. Zatímco je možné hrát pomocí klávesnice a myši, hra plně podporuje Oculus Rift a Touch ovladače pro maximální zážitek z virtuální reality. Project Lucie je zdarma dostupný přes Bohemia Store v předběžném přístupu.

“Dle vedoucího vývoje je hra ve velmi rané fázi vývoje a zatím nabízí jeden z mnoha Luciiných příběhů, společně s kreativním sandboxovým a editačním režimem. Doufáme, že tato ukázka prvků odhalí, o čem tato hra bude. Jako součást Bohemia Incubator chceme hráčům nabídnout hru k vyzkoušení a doufáme ve zpětnou vazbu.”

Project Lucie je třetí hrou dostupnou od Bohemia Incubator. Vydání tohoto titulu umožní malému, ale odhodlanému týmu testovat herní koncept a vypilovat designová rozhodnutí, stejně jako technologii, která hru pohání.

Zatímco je hodně podobností mezi Bohemia Incubator a Steam Early Access, hlavním rozdílem je možnost hry od Bohemia Incubator vydávat více jednodušší, experimentální a v rané fázi vývoje. Bohemia Interactive se však může rozhodnout pozastavit či dokonce zrušit vývoj her v rámci Bohemia Incubator. Proto jsou hry lidem zdarma dostupné v rámci tohoto programu (stejně jako Project Lucie).

Project Lucie od Bohemia Interactive
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů