Přídavek Tac-Ops DLC pro Arma 3 vychází už 30. listopadu

0

Série Arma od Bohemia Interactive Studio bezesporu patří mezi největší tuzemské projekty a právem se jí dostává pozornosti i v zahraničí. Třetí díl je tu s námi již od roku 2013, ale Bohemka neusíná na vavřínech a zásobuje hráče novým obsahem. Připravované DLC nabídne plnohodnotnou kampaň pro jednoho hráče, rozdělenou do tří samostatných celků a dočkáme se ho na konci listopadu.

Hráči budou, podle vyjádření autorů, vést své kolegy ve zbrani skrz situace, jenž vyžadují pečlivé plánování, využívání takticky výhodných pozic a přesné střelby. Stejně tak je ale třeba se spolehnout i na přizpůsobení se novým podmínkám, které se mohou měnit z minuty na minutu. Délka přidané kampaně se bude lišit podle obtížnosti a zvoleného přístupu, ale mělo by přibýt minimálně 8 hodin hratelnosti. Autoři sami doporučují si každou z misí zkusit několikrát a vyzkoušet si odlišné cesty, se kterými se v nich pochopitelně rovněž počítá. V některých operacích je dokonce možné celý průběh zažít z pohledu úplně jiné jednotky.

Mezi klíčové prvky přídavku Arma 3 Tac-Ops DLC Mission Pack patří 3 operace pro jednoho hráče :

Všemu navzdory – Zachycuje občanskou válku zuřící devět let před kampaní „Východní vítr“ napříč republikami Altis a Stratis.
Odrazový můstek – Posily jednotek NATO, které reagují na krizi „Východní vítr“, musí nejprve obsadit strategický ostrov Malden.
Ocelový Pegas – Během invaze do Altisu se jednotky NATO pokusí o troufalý vzdušný útok, vedoucí k otevření druhé fronty.

Přesně v duchu původní hry se tak můžeme těšit na vojenský konflikt v misích, které odmění hráče za pečlivý průzkum, opatrnost a trpělivost namísto zběsilé střelby do všech stran. Veškerá rozhodnutí o splnění (a nesplnění) vedlejších misí mohou ovlivnit situaci na bojišti. Ke zdokonalení bitevní taktiky budou sloužit videa After Action Report (AAR), shrnutí plné praktických rad od vojenských expertů a konzultantů. DLC přinese i nově složený hudební doprovod, nové achievementy na Steamu a nový skriptovací systém tvorby scénářů.

Arma 3 Tac-Ops DLC Mission Pack je k dispozici v předobjednávce s 10% slevou na Steamu a na Bohemia Store za cenu 4,49 € / 5,39 $ / 4,04 £ (běžná cena: 4,99 € / 5,99 $ / 4,49 £). Další možností, jak si DLC koupit, je pořízení Arma 3 DLC Bundle 2, díky kterému lze ušetřit více než 25 % ze samostatné koupě DLC balíčků Arma 3 Tac-Ops

Přídavek Tac-Ops DLC pro Arma 3 vychází už 30. listopadu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů