České RPG Kingdom Come vyčkává příchod další sady oprav a změn herních mechanismů

1

Českému Kingdom Come se v době vydání nevyhnula ani poměrně hlasitá kritika týkající se množství citelných chyb. Nicméně tým spojený s Danem Vávrou komunitě naslouchá a všechny verze hry se tak již brzy dočkají další série oprav. Ovšem jen tím nebude hra živa a tvůrci slibují rovněž brzkou nápravu množství herních mechanik, které se hráčům od samotného vydání nemusely příliš zamlouvat.

Na fórech hry se tak můžete aktuálně dozvědět nejen o tom, co již autoři opravit stihli, ale rovněž i o tom, co se opravy teprve dočká. A právě chystaná aktualizace označená 1.3 se tváří jako ta, jež ze hry může udělat podstatně uhlazenější zážitek.

Aktualizovaná sejvovice

Kupříkladu hned po vydání se konkrétně na konzolích mohli objevit takoví hráči, kteří se jednoduše smířili s tím, kterak je odemykání zámků s ovladačem v ruce poměrně neřešitelná záležitost. Jenže zůstat to tak zkrátka nemusí. Tým Warhorse totiž ujišťuje, že právě toto bude jedna z věcí, na kterou se tým zcela určitě již brzy podívá a co by mělo být již brzy upraveno.

Spolu s tím souvisí i plány vylepšit vykrádání kapes ostatních herních postav. A za další například dojde i ke změnám v systému ukládání hry, které slibuje být především dostupnější.

Další změny se budou týkat například alchymie a oprav se rovněž dočká i celá řada prozatím blíže nespecifikovaných úkolů a jejich chyb.

Čeští vývojáři tedy hráčům a komunitě obecně určitě naslouchají. Zároveň je ale také záhodno vyzývat i k trpělivosti, neboť vydávání aktualizací není na všech platformách sjednocené. Důvodem jsou odlišné schvalovací procesy, kterými musí procházet patche pro konzolové verze hry.

České RPG Kingdom Come vyčkává příchod další sady oprav a změn herních mechanismů
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Koukám na YouTube jak to hraje Akcido a je to moc super. I když chození do schodů je občas bugnute, ale jinak hratelnost, příroda a realističnost jsou super. Jen bych trošku zlepšil nebo upravil trolejí z luku, to je vážně na palici něco trefit.

Comments are closed.