Kingdom Come zahajuje předobjednávky sběratelské edice + další video ze hry

6

Datum vydání nejočekávanější tuzemské hry se blíží. Z pražského studia Warhorse se k nám dostává stále víc a víc informací. Podporovatelé hry si nyní nově mohou na Kickstarteru zvolit, na jakou platformu svoji hru chtějí obdržet. Kdo ještě nemá předobjednáno, může si nyní udělat radost i se sběratelskou edicí.

 

Hodný, zlý a plíživý

Nerozhodnutým možná pomůže k ujasnění názoru nové video, které za doprovodu povedeného vtipného komentáře ukazuje různé možnosti průchodu misí. Máte za úkol vyšetřit útok na stáje Neuhof na českém venkově v roce 1403 a je jen na vás, jakým způsobem k tomu přistoupíte. A i ti největší pochybovačí musí uznat, že například rozhovory a reakce NPC postav působí mnohem lepším a přirozenějším dojmem, než jsme z podobných open world her zvyklí. A ten les, viděl někdo z vás lepší les?

Pokud máte cestu do Anaheimu, můžete si tam Kingdom Come vyzkoušet 9. a 10. prosince na akci PlayStation Experience, na stánku Deep Silver. A i z domova si určitě přečtěte další díl pravidelného Weekly Torch, ve kterých členové autorského týmu pravidelně představují fanouškům sebe i svoji práci. Tentokrát s programátorem Janem Milíkem.

Kingdom Come zahajuje předobjednávky sběratelské edice + další video ze hry
Ohodnoťte tento článek!
4.17 (83.33%) 6 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

 1. První dojem = kopie Zaklínače 3, druhý dojem = zlatý český ručičky, no uvidíme jak se to bude hrát 🙂

 2. Už teď je lehce patrno, že “uvidíme brzo” je retardovaný imigrantský mongol.
  Kopie zaklínače 3 ? Už to neber, zaklínač je pohádka bez reálných historických souvislostí.
  Kingdom je vyvýjen jako silně autentická hra s odkazem k historii 15. století.
  Zlatý český ručičky – mongol se opět odkopal, na všech pozicích působí mnoho cizinců. Např Němci.
  Ty ty tupé hovádko to ani nehraj, nejsi hoden, jdi nadojit, nakrmit, ale nevyjadřuj se k věcem o kterých víš houby pablbe.

 3. No tak jestli to budou hrát takové vemena jako ty, tak radši od téhle hry ruce pryč.

Comments are closed.