Euro Truck Simulator 2 slaví úspěch s DLC a trailerem láká na další

0

Série Truck Simulatorů od tuzemských SCS Software možná neupoutává pozornost těch největších mas “klasických” hráčů, ale ve skutečnosti se jedná o jedny z nejúspěšnějších her, které u nás vznikly. Mají své specifické, ale o to zapálenější publikum, které nadšeně brázdí evropské i americké dálnice.

Na začátku prosince vyšlo do druhého Euro Truck Simulatoru DLC, díky kterému můžeme brázdit italské dálnice a dokonce se chvíli drželo i na první místě žebříčku prodejnosti na Steamu. Hráči se mohou radovat z 11500 km nových silnic, 19 nově přidaných měst, věrného zpracování italského podnebí a rázu krajiny a samozřejmě i z nových achievementů. SCS tak i nadále ukazují, že to s podporou svých her myslí smrtelně vážně. Od roku 2013 dostali hráči DLC Going East! (Slovensko a Polsko), Scandinavia (Dánsko, Norsko a Švédsko a Vive la France (přidání zbytku Francie ke stávající východní části a detailnější Paříž).

A to ještě není všechno!

Ale zábava zdaleka nekončí. Již o několik dní později nás lákají autoři hry na další přídavek, ve kterém nám tentokrát naloží nadměrnou porci nového obsahu. A to doslova. Nové DLC totiž do hry přidává možnost přepravovat nadměrné náklady. Znáte takové ty kolony, které doprovází spousta aut s výstražnými signály a na návěsu si hoví obří náklad, který se občas roztahuje i přes vícero pruhů? Tak teď si je budeme moci vyzkoušet na vlastní tahač. Budeme vozit části konstrukcí, velké nádrže, lodě, důlní stroje a podobně.

Zatím ještě nevíme, kdy tu možnost dostaneme. Neměli bychom však čekat dlouho, protože tento víkend proběhla fáze finálního testování. Pokud vše šlo podle plánu, dozvíme se datum vydání již v následujících dnech.

 

Euro Truck Simulator 2 slaví úspěch s DLC a trailerem láká na další
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlas/ů