Český Project Hospital se představuje trailerem

1

Čeští vývojáři jsou známí tím, že když se do něčeho pustí, stojí to za to. Stačí se podívat na komplexnost Factoria, Mashinek a podobných her. Právě do této škatulky by se rádi zařadili i Oxymoron Games se svým Project Hospital.

Jak můžeme poznat z nového traileru, tohle asi nebude žádná Růžová zahrada, ale ani stylizovaná zábava v podobě Theme Hospital. Srovnání se samozřejmě nabízí, ale tvůrci se mu trochu brání. Tentokrát bychom se měli řízení nemocnice ujmout do opravdu velkých detailů a místo pobaveného pozorování jak doktor léčí chlapíka s nafouklou hlavou budeme mít ze všech těch starostí nafouklou hlavu my.

Komplikace na sále!

Z pozice ředitele nemocnice musíme rozhodovat o všech aspektech úspěšného zdravotnického zařízení. Máme na starosti kde bude jaká ordinace, kde budou záchodky, ale i jak naložíme s jednotlivými pacienty, protože občas se kromě bežné angíny nebo zlomené nohy vyskytne i nějaká zákeřná choroba, s kterou si naši svěřenci nebudou vědět rady. Celé to trochu hraje na podobnou notu jako skvělý Prison Architect.

Tým Oxymoron Games tvoří zkušení autoři, kteří se v minulosti podíleli na hrách jako Mafia II, Mafia III, Quantum Break, Top Spin 4 a Euro Truck Simulator. Podle jejich slov nenechávají nic náhodě a všechny herní prvky a mechanismy konzultují s odborníky jak přes medicínu, tak třeba i přes finance a bankovnictví. Pokud se bojíte, aby to vše nebylo přehnaně složité, můžete být v klidu. Hra bude obsahovat výukové scénáře, které nás se vším detailně seznámí a provedou. Přesné datum vydání zatím neznáme, ale snad bychom se měli dočkat v průběhu příštího roku na Steamu.

Český Project Hospital se představuje trailerem
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.