Český American Truck Simulator navštíví Oregon

0

Pražský tým SCS Software o sobě dává opět vědět a znalci jistě ví, že se aktuální zpráva i protentokrát bude týkat simulátoru kamionů. A tentokrát jde o tahače za velkou louží – další přídavek American Truck Simulatoru se vydá do státu Oregon.

Stát na severu unie přináší dosud neviděné typy krajiny. Ta aktuálně přináší autorům výzvu zejména v otázce hlubokých hvozdů a celkově v tiché a poklidné přírodě. Navrch nechybí ani pobřeží Pacifiku, divoké řeky, vysoké pohoří i pouště. O diverzitu by tedy mělo být postaráno.

Dřevo, nábytek a to ostatní

Co se ekonomiky hry týče, tak do té Oregon přináší přídavek zejména ve svém dřevo těžařském průmyslu. Spolu s tím je spojen fakt, že Oregon je rovněž bohatým vývozcem výrobků ze dřeva. A i tyto produkty bude možné následně rozvážet po zbylých státech.

Oregon každopádně dorazí více než dva roky po původním vydání hry a dočíst se o tom nově můžete například na oficiálním blogu autorů. Z toho se mimo jiné dozvídáme, kterak se původně čtyřčlenný tým rozrostl až na čtyřnásobek.

To by do budoucna mělo mít přínos dle slov autorů především v tom, že onen nárůst obsahu by měl být svižnější. Datum vydání mapy prozatím nicméně neznáme, tvůrci ovšem slibují brzké aktualizace podobného charakteru a spolu s tím i bližší odhalení dalších specifik tohoto přídavku. Uniknout si následně nenechte ani přiloženou galerii.

ats1 ats2 ats3 ats4 ats5 ats6

Český American Truck Simulator navštíví Oregon
Ohodnoťte tento článek!
4.67 (93.33%) 3 hlas/ů