Vyšel nový patch pro Call of Duty: Black Ops 3

1

Call of Duty: Black Ops 3 není již žhavou novinkou, ale jelikož se titul stále aktivně hraje, tak tvůrci nelení a stále přidávají nový obsah včetně notných vylepšení. Díky tomu právě vyšel update s označením 1.20, který opravuje mnoho obsahu pro Call of Duty: Black Ops 3.

bo1

Patch je již dostupný pro všechny

Dostupný je jak pro PC, tak i PS4 a Xbox One. Potřebné místo pro jeho stažení je 1.8GB. Upravuje některé nedostatky v multiplayeru, jako byla například chyba ohledně informací o výbavě. V případě, že se na černém trhu objeví nové informace, tak se hláška nyní zobrazuje správně, a navíc k ní byly přidány dodatečné efekty.

Dalšími hlavními vylepšeními jsou také úpravy z hlediska výkonu. Konkrétně v PlayStation 4 byla přidána podpora dynamického 4K zobrazení. Toto samozřejmě platí pouze v případě, že vlastníte PlayStation 4 Pro a také příslušnou televizní obrazovku určenou pro toto zobrazení. Kromě toho, bylo také přidáno zcela nové logo pro ligu, která nyní používá od začátku roku 2017 úplně nové. Call of Duty World League je i nadále v hledáčku autorů a hodlají ji podporovat všemi prostředky, a to jak finančními, tak i technickými.

bo2

Ani zombie již netrpí potížemi

V režimu zombií byla opravena poměrně nepříjemná chyba, kdy poté co projdete portálem, přestane fungovat zbraň DG-4. Konkrétně z ní poté nelze vůbec střílet. Nyní je vše napraveno a tato chyba by již neměla působit žádné potíže při hraní. Ostatně hráči hlásí, že většina chyb ve hře již byla eliminována.

bo3

Vydavatel navíc potvrdil, že ačkoliv je hra už nějakou chvíli na trhu, tak i letos ji hodlá aktivně podporovat z hlediska nového obsahu, neboť se jedná o značně klíčový titul v rámci série. Uvidíme tedy jaké další novinky si pro nás tvůrci připravili. Určitě se ale dočkáme také nějakých novinek z hlediska zombie módu, který je aktivně podporován i v nejnovějším Call of Duty: Infinite Warfare.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

  1. black ops-ky su uz hovadiny hollywoodske sracky premna nehratelne nemam rad take nerealne hry dufam ze cod este bude vydavat 2sv hry lebo to su sracky

Comments are closed.