Uniklo video ze hry CoD se zombie kampaní

3

Mnoho fanoušků se již nemůže dočkat na vydání nového titulu Call of Duty nebo alespoň na další informace. Ty by mohly být zveřejněny v San Diegu na Comic-Conu. Přesto do světa unikly velké zajímavosti. O co se jedná? O velmi probíranou zombie kampaň, kterou autoři ze Studia Sledgehammer slibují.

V nedávné době se na internet dostalo video zobrazující tuto kampaň. Fanoušci video ihned lačně prohlíželi, aby se dozvěděli co nejvíce novinek.

Společnost Sledgehammer se rychle ke vzniklé situaci vyjádřilo slovy, že takovýto únik není ideální, ale svědčí o tom, že fanoušci mají o hru zájem a jsou již nedočkavý na její vydání. Šéf studia, Michael Condrey, se k problému vyjádřil výrokem, že záběry nejsou ještě hotové a vybídl hráče, aby vydrželi ještě pár dní, než bude vydán oficiální trailer.

Takže buďme trpělivý a vydržme. Odměnou nám budou skvělé záběry zombie kampaně, na které se všichni již dlouho těšíme.

Uniklo video ze hry CoD se zombie kampaní
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Ať si strčej zombíky a bullshit typu aperture sight (aka “sklíčko s namalovanou tečkou co magicky funguje jako kolimátor) někam, to že je hra akční arkáda přece nemusí znamenat že by se měla topit v metrácích nesmyslných blbostí…

    Zlaté CoD2 a starší, kde i přes důraz na akci a “filmovost” byl nejhorší prohřešek proti historii když britové používali Crusadery jako pěchotní tanky, od Black Ops jdou CoD cestou nulového ohledu k historickým reáliím…

      • Crusader byl křižník, tzn. tank stavěný okolo rychlosti a mobility určený k využívání trhlin v obraně taktikou “udeř a uteč”.

        v CoD2 se pohybují krokem a kryje se za nimi pěchota. Od toho byly pěchotní tanky jako Valentine, Matilda nebo Churchill, které narozdíl od křižníků na to měly pancíř (jelikož u nich nebyla nutná mobilita).

Comments are closed.