Team Revenge hlásí návrat

0

A je to tady. Další tým hlásí návrat. Jak to teda je s tím Infinite Warfare? Opravdu je pro esport tak špatné? Už tomu přestávám rozumět...

Team Revenge

Team Revenge se na Call of Duty scénu vrací po docela dlouhé době. Teda na poměry esportu. Tým byl oficiálně rozpuštěn 26. května 2015. V té době měli Revenge na kontě vynikající druhé místo z Call of Duty Championship 2015, za který si tenkrát připsali 200 000 USD
.
Soupisku budou nyní tvořit Jamal „Whea7s“ Lee, Marcus „MiRx“ Carter, Adam „KiLLa“ Sloss a Chance „Maux“ Monciavez. Tým se navíc lehce přejmenoval, když ono „Team“ vyškrtnul. Nyní tedy jen Revenge. Klan to oznámil prostřednictvím svého Twitteru.

KiLLa se proslavil zejména tím, že vyhrál čtyři Major LAN turnaje v řadě, včetně Call of Duty Championship 2013 (Call of Duty Black Ops 2 éra). Aby toho nebylo málo, v tehdejším týmu Fariko.Impact mu dělal spoluhráče MiRx. Maux ani Whea7s sice tak známí nejsou, ale i tak je to sakra impresivní historie.

Zbyněk Skulina – Další tým, další návrat. A v tomto případě už to přestává být sranda, protože z tohohle klanu jde docela strach. Zase si ale rýpnu. Fakt mi přijde divné, že se všechny tyhle týmy vrací těsně před prvním Majorem. Jasně, může to být součást strategie kterak zmást protivníky (a co si budeme povídat, nejlíp zmatete soupeře tím, že o vás vůbec neví)… Ale já mám pořád pocit, že Activision má v tomhle tak trochu prsty. Nebudu lhát, ono to zřejmě funguje. V poslední době kolem sebe pořád slyším, jak se do CoD dostávají noví a noví hráči. A to je pochopitelně dobře. Já ale stále doufám, že se příští rok dočkáme Call of Duty z nedávné minulosti a ne z blízké budoucnosti.

Ohodnoťte tento článek!