První DLC pro Call of Duty: WWII nás zavede do Československa

0

Přinášíme vám první informace o chystaném DLC pro Call of Duty: WWII s názvem Resistance. Oznámeno sice bylo již během tiskové konference Sony na Paris Games Week, ale vzhledem k tomu, že vývojáři většinou detaily oznamují 30 dní před vydáním, se tradice nejspíše porušila a tyto detaily máme o něco dříve.

Obsah DLC zahrnuje tři nové mapy, novou misi pro režim War a také mapu pro Nazi Zombies. První z nich se jmenuje Anthropod, která nás zavede do Československa. Druhá mapa se jmenuje Valkyrie, která se odehrává v jednom z Hitlerových sídel a je určená spíše pro boj na střední vzdálenost. Trojici uzavírá mapa s názvem Occupation. Jedná se o předělanou mapu Resistance z Call of Duty: Modern Warfare 3.

Nová mise pro režim War se nazývá Operation Intercept. Zavede nás do Francie, kde budeme muset osvobodit francouzské bojovníky z vlaku. Záchranou ale mise nekončí, protože je potřeba zlikvidovat důležité komunikační zařízení a jedoucí vlak úplně zastavit. Zapomenout nesmíme na zombie, kteří se s kapitolou The Darkest Shore ocitnou několik dní po konci hlavního příběhu The Final Reich na stejné pláži. Tajuplný ostrov zahalený mlhou by měl být novým útočištěm doktora Strauba s hordou nemrtvých.

DLC se jako první dostane na platformu PS4 a to 30. ledna 2018, o měsíc později pak na PC a Xbox.

První DLC pro Call of Duty: WWII nás zavede do Československa
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů