Svatý Patrik se slaví i skrze CoD: Modern Warfare Remastered

0

Den svatého Patrika sice již proběhl, ale v sérii Call of Duty se i tak slaví nadále!

Svátek svatého Patrika v naší domovině ještě není natolik zaběhlý, ale přesto si našel cestu k mnohým z nás, a hlavně nabádá k velmi zajímavému důvodu si značně přihnout nějaké té irské kořalky. Nyní ale k věci. Série Call of Duty hodlala tento svátek taky oslavit a spustila speciální akci, která nyní poběží až do 3. dubna.

Leprikóni, duha a zelené pivo!

Zelené pivo tak poteče proudem po dlouhé tři týdny, a to v rámci remasteru Modern Warfare. Oslava totiž proběhne výhradně v tomto titulu. Nově se přidá mapa Daybreak, která je přepracovanou mapou Downpour. Tentokrát zde najdete bláznivé Leprikóny, kteří charakterizují právě Irsko. Objeví se i zářivá duha a čtyřlístky. Nebudou chybět ani tematické dropy, které se budou měnit každý týden. Díky tomu zde budou nové emblémy, zbraně a skiny.

shamrock2

Kapitán Graves bude dostupný jen dočasně

Abyste si odemkli speciální postavu kapitána Gravese, bude nutné splnit veškeré výzvy. Ty musíte splnit ještě, než samotný event skončí. Pokud to nestihnete, tak už se k této postavě nedostanete. Jedná se o exkluzivní formu obsahu. Během akce se pak dočkáme ještě pár nových překvapení, která mají autoři v rukávu, neboť je nehodlají vystřílet hned na počátku.

Akce nese název Operation: Shamrock & Awe a je dostupná od úterý 14. března až do pondělí 3. dubna. Dostupná je na všech platformách. V případě, že jste vlastníky této hry, tak si akci určitě nenechte utéct. Na níže vloženém videu se můžete také podívat, jak samotný balíček vypadá a co přináší.

Ohodnoťte tento článek!