Rihanna a Kanye West v Call od Duty, aneb komunita se baví

0
komunita se baví

Call of Duty díky své popularitě pochopitelně přináší i kdejaké šílenosti a bláznivé kousky. Mnohdy je až neuvěřitelné s čím se vlastně dá přijít a rozhodně se některým tvůrcům těchto záležitostí nedá upřít kreativita. Konkrétně u následujícího kousku to vyžadovalo opravdu mnoho hodin příprav a úprav. Ostatně pojďme se na to podívat.

cod

Co je to Gun Sync?

Nejprve si vysvětleme pojem „Gun Sync“. Ten se používá v případě, kdy vezmete zvuky střílejících zbraní a zkombinujete je s nějakou populární skladbou. Toto se tedy nevyhnulo ani sérii Call of Duty a populární světové zpěvačce Rihanně a Kanye Westovi.

Rihannin hit s názvem FourFiveSeconds si vzal na paškál uživatel TheBlackGamer a neváhal do něj namísto efektů hudebních nástrojů, zahrnout efekty z výstřelů pušek, kulometů či jiných zbraní. Pochopitelně se jedná o zbraně ze série Call of Duty. Tenhle šílený remix si můžete pustit níže a věřte že není jediným, ostatně i Kanye West skončil u TheBlackGamera na pranýři.

Populární osobnosti v Call of Duty!

Oblíbená skladba s názvem Stronger od Kanye Westa byla rovněž upravena stejným způsobem jako písnička od Rihanny. Ani si nechceme představovat kolik úsilí při střihu tato blbůstka vyžaduje. Jak je ale vidět, uživatelům se tento druh zábavy líbí. Zatímco video s Rihannou má 135 tisíc zhlédnutí, Kanye West v remixu má již 623 tisíc. Není tedy divu, že komunita kolem Call of Duty vymýšlí kdejaké šílenosti, aby si získala své další potenciální diváky.

Vtípků a povedených narážek na série Call of Duty je opravdu mnoho, a tak se budeme snažit vám pravidelně přinášet ty opravdu zajímavé a zábavné. Ostatně do budoucna můžeme prozradit, že v rámci vtipných videí už do Call of Duty zavítal také jeden ze záporáků Batmana, a to Bane. Mezi dalšími jsou to například Sheldon Cooper z Teorie velkého třesku a rovněž i populární herec Morgan Freeman.

Ohodnoťte tento článek!