Patch 1.08 pro Call of Duty: MW Remastered

3
MW Remastered

Patch 1.08 pro Call of Duty: Modern Warfare Remastered přináší mnoho nového, komunitě se to však příliš nelíbí.

V minulém roce jsme se kromě klasického vydání dalšího Call of Duty dočkali také remasteru jednoho z původních dílů. Infinite Warfare nebyl pod takovým dohledem, jako remaster Call of Duty: Modern Warfare. Tato velmi populární hra se dočkala zcela nové grafické podoby a znovu přivedla hráče na stará a dobře známá bojiště.

codmw1

Komunita je rozladěna

V nové podobě hry nechybí ani multiplayerový režim, který je i nadále podporován. Ačkoliv je ale nový obsah určitě chvályhodný, komunita se bouří vůči přístupu studia Raven Software. Autoři totiž poněkud lhali o tom, že by ve hře byly ještě další soubory, které jsou uzamčené. Komunita je objevila již v minulém roce a tvůrci se dušovali, že rozhodně nejde o budoucí obsah.

Nyní to bylo popřeno, neboť veškeré tyto soubory byly využity právě v novém přídavku. To se hráčům příliš nelíbí. Takzvané pozůstatky z vývoje jsou nyní novým obsahem, který si zevrubně představíme a není toho málo.

codmw3

Značně se rozšířilo vybavení

Nově jsou tak dostupné tři další zbraně, z toho dvě zcela nové. První z nich je XM-LAR, jde o evropskou útočnou pušku. Druhou zbraní je ruská výroba, konkrétně Kamchatka 12, která je brokovnicí. Jako třetí je navrátivší se revolver 44.Magnum. Navíc také podporuje možností přidání tlumiče, což není u této zbraně příliš obvyklé a v dřívějších titulech to nešlo.

Poněkud nepochopitelně byly do výbavy přidány také gladiátorský meč a vojenská sekerka. Kromě toho máte díky novému updatu k dispozici nové kamufláže, další emblémy či nové zaměřovače. Update také snižuje velikost hry na disku v případě Xbox One verze a opravuje kvanta chyb. Patch 1.08 je dostupný pro PC, PS4 a Xbox One.

codmw2

Rozhodně je autorům ke cti, že se o hru i nadále starají a také ji vylepšují. Komunita je však velmi citlivá na podávání informací, čili by to chtělo příště o něco více vstřícnosti a netvrdit opak samotným hráčům.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. cod mw2 a 3 som mal rad ale premna best cod je world at war a cod 2 mohli by vidat viac 2SV lebo moderna vojna to uz neni ono premna

  2. no jednicka to hej…tam sa dalo hrat aj s tankami…v podstate to bola prva tankova hra co sme mastili na LAN party pricom o nejakom WoT sa nikomu este ani nesnivalo :)…komu nevysiel tank ten hladal RPG alebo protitankove delo 🙂

Comments are closed.