Oznámení DLC pro Infinite Warfare a PSX turnaj

0

Infinity Ward oficiálně neoficiálně oznámili datum prvního DLC pro Infinite Warfare. Stalo se tak prostřednictvím Twitteru Lee Rosse, jednoho z vývojářů. Oním datem je 31. leden, nejdříve se dočkají majitelé Playstation 4 a Playstation 4 Pro.

Tweet byl následně smazán, ale některé ze serverů samozřejmě neváhali vše zdokumentovat. Nic tedy není „offiko“, ale je těžko představitelné, že by si Lee vymýšlel. Spíše jen dokonale překazil plány marketingových a PR oddělení. Počítám, že ho za to nepozvou na vánoční večírek Activision, nebo něco podobně potupného.

Call of Duty World League

Tento víkend navíc oficiálně započne sezona 2017 v Call of Duty World League. Stane se tak na turnaji pro zvané, který se uskuteční v rámci akce Playstation Experience. Playstation Experience se bude dít 3.-4.12. v kalifornském Anaheimu (ergo ve městě, které fanouškům NHL nebude neznámé).

Ohledně Call of Duty, ale nepůjde jen o turnaj, Activision plánuje během akce přinášet novinky, které pro World League 2017 plánuje, včetně již zmíněných updatů. A opravdu si myslím, že mělo jít o bombastické oznámení s trailerem, blesky, stroboskopy, možná nějakou tou hvězdou pozvanou na pódium…

Každopádně pro jistotu ještě jednou připomenu, které že to týmy jsou ty šťastné pozvané:

Splyce
Team Elevate
Rise Nation
FaZe Clan
Luminosity Gaming
Orbit
Renegades
a samozřejmě s velkou pompou se vracející Evil Geniuses.

Celkem bude rozděleno 20 000 USD, což opravdu není moc, ale jako první turnaj – proč ne.

Turnaji se na našich stránkách budeme samozřejmě dále věnovat.

Ohodnoťte tento článek!