Nový díl Call of Duty slibuje zombie

6

Vývojáři z Sledgehammer Games vydali další informaci o připravovaném díle hry Call of Duty s podnázvem WWII. I tento díl nepřekvapí svým zasazením děje do druhé světové války.

V připravované hře se můžeme těšit na již klasicky zaměřené kampaně podle skutečných historických událostí. Ty byly vytvářeny velmi realisticky, dokonce si vývojáři udělali výlet po Evropě, aby místa bitev viděli na vlastní oči.

Glen Schofield, generální manažer společnosti Sledgehammer games, prozradil, že do hry zasadí kampaň obsahující zombie. Ano, čtete správně, zombie. V rozhovoru také zmínil, že připravují „opravdu autentické věci“, které „jsou založené na reálných událostech“. Nevím jak vy, ale mě řada nemrtvých bytostí usilujících o náš mozek nebo život nepřijde tak úplně jako skutečná událost. Ale spíše jako strašidelná povídačka pro strašení dětí při táboráku. Tím mě napadá otázka, zda půjde jen o smyšlený hororový příběh nebo děj zombie kampaně bude založený na legendách a děsivých vyprávění. Uvidíme, zda se mi odpovědi dostane. Také můžeme doufat, že tato mise nebude kýčovitá a úsměvná.

Den vydání hry je stanovený na 3. listopadu tohoto roku.

Nový díl Call of Duty slibuje zombie
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 6 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Řekl bych že ta kampaň bude spojená s nacistickými experimenty (např. oddělení hlavy a upevnění na jiné tělo) jinak by to asi reálné nebylo. No necháme se překvapit. 🙂

 2. Já jsem už dávno někde četl že rusáci nemohli jednu pozabíjet jednu divizi normálním střelením do těla že se pořád i po střelení do srdce pořád hýbali. A až trefa do hlavy je dostala . ALE nevím jestli to tak bylo přece jenom RUSOVÉ a jejich kouzelná voda 🙂 a nebo jenom povídačky.

  • Omlouvám se za občasné chyby nepřečetl jsem si to po sobě :/

  • To byl poslední batalion z Hellsinga 😀

   Jinak tuhle historku jsem taky slyšel, nejspíš šlo o nějakou drogu po které zraněný neupadne do poúrazového šoku a tedy je “schopen boje” (v mezích případného poškození svalů a kostí) dokud se nevykrvaví nebo mu neselže nervová soustava (což je ta rána do hlavy, při zásazích trupu co mohly narušit míchu se údajně dál plazili po břiše).

 3. Na CoD:WW2 jsem se celkem těšil, ale bojim se, že už samotná existence hovadiny typu zombie kampaň je foreshadowing k tomu, že co se historičnosti týče půjdou cestou CoD: WaW, kde např. nejpočetnější (vlastně jediný) německý tank byl Tiger II… a to už od misí uváděných jako z roku 1941.
  O tom, že v tom samém roce se tam objevuje i MG-42, MP-44 a FG-42 mod.44 (ty čísla v názvu jsou asi na ozdobu nebo nevim) nemluvě.

  Jasně, CoD jsou předevšim hry o akci a “filmovém zážitku”, ale tyhle chyby (kterým se skoro vyhnulo snad jen CoD:UO, ale v WaW a BO1 jich bylo asi nejvíc) mi vždycky lezly na nervy…

Comments are closed.