Nejprodávanější sérií roku 2016 se stalo Call of Duty

1

Série Call of Duty každoročně upevňuje svou pozici nejprodávanější hry roku a letos tomu opět nebylo jinak.

Už to není žádným překvapením. Série Call of Duty se zkrátka prodává jako rohlíky, a tak i sedmý rok po sobě je nejprodávanější sérií. Dle statistik prodejů se každoročně vyhodnocuje nejprodávanější série daného roku a je velkým úspěchem, že Activision se svou sérií Call of Duty v posledních osmi letech, obsadil první místo již sedmkrát.

cod2

Rovněž série drží prvenství v prodejnosti v rámci území Spojených států Amerických. Zde takto Call of Duty kraluje již osm let. Nejnovější kousek ze série s názvem Infinite Warfare se rovněž stal nejprodávanější konzolovou hrou v USA, a to jak ve fyzické podobě, tak i v případě digitálních kopií.

Activision se o komunitu stará

“Call of Duty je opět konzolovou jedničkou za rok 2016,” nechal se slyšet Eric Hirshberg, který zastává pozici CEO ve společnosti Activision. “Jsme vděční hráčům, kteří značku znovu dostali na první příčku. Proto i nadále přinášíme inovativní hratelnost a neopakovatelné zážitky akčního žánru a těšíme se, co přineseme v roce 2017.”

cod3

Zatím dostupné jen pro majitele PlayStation 4

Připomínáme, že s časovou exkluzivitou vyšel pro Call of Duty: Infinite Warfare přídavek Sabotage, který je nyní dostupný pouze pro PlayStation 4.

Platformy PC a Xbox One se jej dočkají o pár týdnů později. Přesné datum zatím nebylo stanoveno, a tak budeme o vydání informovat.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

  1. necudujem sa ale nove cod-ka uz nehravam vobec uz trosku hollywoodske shity radsej dobre stare cod-1,2 a world at war a stare medal of honory proste co sa odohrava v 2sv.

Comments are closed.