Co nabídne multiplayer v Call of Duty: WWII?

0

Na co se v novém Call of Duty těšit v režimu pro více hráčů?

Co nabídne multiplayer v Call of Duty: WWII? Na tuto otázku se pokusíme vám odpovědět z toho, co zatím o hře víme. V tomto týdnu k nám doputovalo poměrně hodně informací, a tak se na ně můžeme detailněji podívat.

cod4

První velkou změnou oproti předchozím letům v Call of Duty bude nový multiplayerový mód. Ten nese název War a měl by přinést některé klíčové bitvy v rámci druhé světové války. Během těchto bitev budou obě strany plnit specifické úkoly. Dle všeho by nemělo jít o nějaké výňatky z kampaně, ale o separátní drobný příběh s novými mapami. Zní to velmi dobře.

Zatím nebylo přesně řečeno, jak moc bude možné vylepšit v rámci multiplayeru vašeho vojáka. Zda to půjde pouze výbavou, anebo schopnostmi. Netušíme, jak velký vliv to bude mít na hratelnost, ale tento progress každopádně nebude chybět. Vypadá to, že se dočkáme přepracovaných ranků a také hodností.

Podobně jako v Destiny budou moci hráči pořádat takové menší sociální schůzky v Headquarters (v Destiny k tomu slouží Tower). Bude to takové výchozí lobby v multiplayeru pro porovnávání statistik a také pro komunikaci s ostatními hráči. Další detaily zřejmě budou odhaleny brzy.

cod3

Co by to dnes bylo za Call of Duty, kdyby se tam neobjevily populární zombie? Poprvé jsme se s nimi setkali v titulu Call of Duty: World at War, kde byly jako takové veselé zpestření. Nyní až na pár dílů, kde vystupovali mimozemšťané, se s nimi setkáváme téměř pravidelně. Ani nové Call of Duty: WWII se bez nich neobejde a slibuje v tomto speciálním režimu velkou zábavu.

Na letošní E3, která se bude konat v polovině června, má být hratelný multiplayer. Kromě novinářů si jej vyzkouší také veřejnost. Dá se tedy očekávat, že v rámci Sony konference se dozvíme další detaily. Uzavřená beta je pak naplánována během léta. Jako první si ji vyzkouší majitelé konzole PlayStation 4.

Co nabídne multiplayer v Call of Duty: WWII?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů