Majitelé PlayStation 4 se dočkali DLC Sabotage pro Call of Duty: Infinite Warfare

1

Majitelé PlayStation 4 si mohou užívat střelbu do chodících mrtvol a nové mapy v multiplayeru!

Již několik dní je dostupný zcela nový balíček pro hru Call of Duty: Infinite Warfare. DLC s názvem Sabotage, která do hry přidává poměrně dost nového. Hráči se dočkali nových multiplayerových map a také populárního zombie módu, který již od Call of Duty: World at War je důležitou součástí této série. Prozatím je díky časové exkluzivitě DLC dostupné výhradně pro PlayStation 4, co ale tedy konkrétně přináší?

codzombie1

Sabotáž, jak již bylo zmíněno, přináší zcela nové mapy do multiplayeru. Těmi jsou Neon, Noir a Renaissance. Čtvrtou mapou je pak Dominion, která není zcela nová, ale převzatá ze hry Call of Duty: Modern Warfare 2. Afghánská mapa, která dříve nesla název Afghan, si díky popularitě získala své místo i v Infinite Warfare. Zde je však notně upravena, tudíž se nebojuje v Afghanistánu, ale na Marsu, kde jsou použity veškeré prvky a stavby, tak jako původně.

codsabotage3

Mapa Renaissance, jak už název napovídá, přináší bojiště v renesanční Itálii, kde bude možnost obdivovat tamní architekturu a pro danou dobu charakteristické prvky. Noir bude v temnějším pojetí, jedná se o jakousi futuristickou představu čtvrti Brooklyn. Neon je čistě futuristickou lokací, kde se hráči po zabití rozpadají na pixely a jedná se celkově o virtuální tréninkové středisko.

Zombie mód tentokrát dostal název Rave in the Redwoods. Zombíci jsou pojati poněkud vtipněji než dříve. Jsou stylizovaní do 90. let minulého století s čímž souvisí příslušné oblečení, hudba a také hlášky, které na tuto dobu odkazují. Bitvy se zombiemi probíhají v rámci letního tábora, takže o zábavu je postaráno.

codzombie2

Kevin Smith v COD?

Autoři navíc do módu zahrnuli také pár populárních celebrit, které jsou spíše pro radost americkému publiku. Známějším je tu Kevin Smith, který točí poměrně šílené leč vtipné skeče, ale také filmy a podcasty. Ztvárňuje tu sám sebe ve svém ikonickém hokejovém dresu. Dále tu vystupují také Jay Pharoah, Seth Green, Sasheer Zamata nebo Ike Barinholtz.

codsabotage2

Vlastníci konzole PlayStation 4 už mohou vesele stahovat a užívat si nových map. Majitelé PC a konzole Xbox One se dočkají za pár týdnů. Jakmile bude DLC dostupné i pro ostatní platformy budeme vás informovat.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.