Dlouho očekávaný trailer plný zombie je venku

2

Dlouho očekávaný trailer k zombie kampani je po úniku dat konečně oficiálně venku. A co se dá čekat od druhé světové války a nemrtvých bytostí? To je docela těžká otázka, přesto se s tím vývojáři ze společnosti Sledgehammer Games poprali dobře.

Trailer byl oficiálně zveřejněn na konaném Comics-Conu. Nové video ukazuje vojáky napadené nepřáteli. Těmi nejsou nikdo jiný než krvežíznivý zombie vojáci. A co může být lepší než boj s těmito nemilosrdnými bytostmi. No přeci boj s nimi za průběhu jedné z největších a nehrůznějších válek.

O grafickém ztvárnění nemusí být ani řeč, jako vždy je velmi kvalitní. Při hraní budete mít pocit, že hnijící maso nepřátel cítíte ve své blízkosti. V představené kampani není nouze o krev, zabíjení a hororové napětí a celkově atmosféru. Co ale chybí, je zobrazení hákových křížů, které nenajdeme ani v multiplayeru.

S informací o připravované zombie kampani se začalo množit mnoho dohadů a spekulací proč autoři nemrtvé bytosti zapojují. Zda půjde o lékařské experimenty německé říše nebo legendu o vojenském oddílu, který nešel zabít ani mnoha ranami zbraní. Jak mnoho z fanoušků doufalo, kampaň má svou příběhovou linii, která vysvětluje, kde se zombie vzali. Jde o vědecké experimenty v zapadlé bavorské vesničce, které se moc nepovedly. Nebo naopak povedly? Posuďte sami.

Hra vyjde 3. listopadu jak na PC tak konzole.

Dlouho očekávaný trailer plný zombie je venku
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Podle mě u traileru nesou Hákové kříže protože by Youtube na tom videu vypnul zpeněžení.

    • V celom CoD nebudú hákové kríže :(. Teším sa na nového Wolfa tam toho bude :).

Comments are closed.